reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
A ja dziś zrobiłam sobie depilację nóg woskiem, wiecie że w ciąży rosną mi rzadsze? chyba przeszło na brzuch :)))))
Zamierzam też coś sobie kupić, dziś z blyszczyka strasznie się cieszyłam haha
 
Trusia a mozna uzywac wosku w ciazy? Ja czytałam w gazetce kosmetycznej ( moja siostra jest kosmetyczka) ze odradzaja tego typu zabiegi, bo tez chcialam wlasnie sobie wydepilowac nozki.
Ale mi tez wolniej rosna na nogach, za to tez na brzuszku busz normalnie:)
 
Szczerze to nie pomyślałam o tym, wiele ciężarnych kobietek u mnie w rodzinie robiło sobie ręce i nogi woskiem + plastry i nic się nie stało. Nie zastanawiałam się nad tym, tym bardziej że zrobiły się rzadsze i nie bardzo mnie bolało
 
Wosk w ciąży jest raczej odradzany ale to przez to ,że skóra jest wrażliwsza,często reaguje jakąś alergią bądź podrażnieniem i naczynia mogą pękać.
 
reklama
Do góry