reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

nie mówcie mi o goleniu bo ja przed każdą wizytą u gina takie akrobacje w łazience wyczyniam, że do w cyrku by mnie mogli zatrudnić :)
 
reklama
Ja przed ciaza regularnie chodzilam na wosk, ale w ciazy totalnie zrezygnowalam bo skora stala sie bardziej wrazliwa, zreszta sama kosmetyczna odradzila. Po porodzie mam zamiar wrocic do wosku.
Ja tez kiedys myslalam ze to tylko ja mam busz na brzuchu...az wstyt chwalic sie brzuszkiem ciazowym ;/
 
Nie martwcie się dziewczyny ja też na brzuchu mam busz. Podobno tak się dzieje w ciąży - mam tylko nadzieję, że po porodzie to nadmierne owłosienie zniknie :). Ale za to na nogach mi włosy rosną wolniej, są słabsze i cieńsze niż przed ciążą :)
 
U mnie tak samo. Na brzuchu się pojawiły włosy,natomiast na nogach jakieś słabsze i mniejsze zagęszczenie a pod pachami bez zmian.
 
Ja się dzisiaj załamałam;( na plecach,w okolicy pasa pojawiły mi się małe czerwone kreseczki-rozstępy i na udach kilka też zauważyłam... codziennie się smaruję kremem i co?? nic nie pomogło ;/
 
Ja się dzisiaj załamałam;( na plecach,w okolicy pasa pojawiły mi się małe czerwone kreseczki-rozstępy i na udach kilka też zauważyłam... codziennie się smaruję kremem i co?? nic nie pomogło ;/

kup szybko jakiś krem albo serum na istniejące rozstępy, bo te czerwone są jeszcze do zlikwidowania! Może któraś z dziewczyn coś może Ci polecić.
 
co do kremów to nie mogę nic polecić, ale czytałam że rozstępy mogą się pojawić po gorących kąpielach więc najlepiej zakończyć kąpiel zimnym strumieniem
 
dokładnie tak jak mówi edytka- po kąpieli lub prysznicu najlepiej polać ciało chłodnym strumieniem, efekty też przynosi szorowanie miejsc narażonych na rozstępny szorstką gąbką.
 
Hmm...jeśli to rzeczywiście przyczyna ciepłych kąpieli to muszę z nich zrezygnować ;/ a tak się odprężałam dość często jak źle się czułam,miałam podły humor ...
Stosuję krem Perfekta Mama i jest on na powstałe rozstępy jak i na zapobieganie ... może on nie działa tak jak piszą na opakowaniu najzwyczajniej...
Tłumaczę sobie jeszcze,że ja zawsze szczupła byłam,szczególnie nogi ,a teraz w ciągu 8miesięcy wskoczyło mi prawie 9 kg i weszło mi wszystko głównie w biodra,tyłek i właśnie uda...nawet brzuszek nie jest aż taki duży...
 
reklama
efinka, ja sama stosuje krem z firmy avent (ta od butelek) i nic nie mam ale moje dwie kolezanki na juz powstale rozstepy (nie od ciazy, od szybkiego pryzbierania na wadze i chudniecia) stosuja kosmetyki z vichy i obie mowia, ze dzialaja, wiec moze sprobuj..? :) Jak nie sa bardzo wielkie i ciemne to pewnie znikną.
 
Do góry