reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

A mój całkowity zakaz na WSZYSTKO nawet jak oglądamy tv to siada na innej sofie żebym go czasem nie zaczepiała ;) więc tyle mam z męża rano do pracy buzi, i po pracy na dzieńdoberek buzi i KONIEC...
Oczywiście płakałam że to przez to że jestem gruba, brzydka, że mu się nie podobam, na co od z miną stoika odpowiada że ja dla niego zawsze piękna jestem...
Ehhh...uwielbiam go po prostu :D

dołączam do całkowicie białych małżeństw, masakra, jak go ostatnio w sierpniu napadłam, poszłam 2 dni PO do szpitala (rozwarie i skrócona szyjka, myslę że przypadek) i teraz nawet nie da mi się dotknąć. :(((( Kurczę chyba z 3x ssię kochaliśmy, pomyśleć, że jeszcze z 4mce.

efinka - ja tak miałam na początku 6mca, nosiłam w staniku wkładki laktacyjne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wydzieliny nie mam, ani razu nie mialam mokrego stanika ale na sutkach mam takie siteczko biale.. wyglada jakby bylo kilka dziurek wypelnionych biala wydzielina (ktora nie wycieka) raz z ciekawosci troszke tego bialego wydrapalam nic nie wyplynelo, a za jakis czas wygladalo jak wczesniej, podejrzewam, ze to siara ale w taki dziwny sposob? :)

My tez nie kochamy sie za czesto.. od poczatku ciazy moze z 6 razy i prawde mowiac wcale nie podobalo mi sie.. przed ciaza duzo bardziej mi sie podobalo.. :/ martwie sie zeby tak nie zostalo.. :/
 
Elzu to też jest siara, miałam takie kropeczki białe, potem z 3 dni polecialo i teraz cisza.

A z tym kochaniem to też się martwię, tym bardziej, że możemy byc nacięte i wogóle wymęczone. Trzeba będzie się postarać i już. Będzie dobrze :)
 
Elzu - ja też tak mam. siara mi cieknie tylko jak przycisnę piersi i to też nie zawsze ...

U nas jest tylko raz na kilka tyg ... ale liczę na to, że w końcówce będzie częściej :-)
 
Dziewczyny co do siary to miałam raz gigantyczny wyciek i na tym koniec z większym mlekobraniem;) Teraz też tylko jakieś białe kropeczki:)

Co do przytulanek to bez komentarza... czekam na 36tydzień.... mąż się jeszcze opiera ale już mu zapowiedziałam, że nie ma nic do gadania, siłą wezmę:D:D:D
 
Co do przytulanek to bez komentarza... czekam na 36tydzień.... mąż się jeszcze opiera ale już mu zapowiedziałam, że nie ma nic do gadania, siłą wezmę:D:D:D

Ja to na szczęście szlaban mam od paru tyg zaledwie,ale też już zapowiedziałam,że ok 37 tygodnia koniec celibatu ;-)
 
My mieliśmy szlaban jak byłam w szpitalu i trochę po, ale mój się przejał, bo te skurcze akurat były po przytulanku i koniec. Żadne argumenty nie działają. Ale Święta nawet niech nie myśli - jest mój i koniec :D
 
reklama
Mi tez siara tak nie cieknie, ale mam wlasnie takie kropeczki :)

A co do przytulaskow, to mialam jakis czas temu aktywny czas z P ale ostatnio ani ja ani on nie mamy ochoty. Kladziemy sie do lozia przytulamy i zasypiamy:)
 
Do góry