reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

ko81ko22 z tego co mi wiadomo mozna je usunac zabiegowo (lekarz igielka szerokosci wlosa wstrzykuje ci lekarstwo w nie czy jakos tak..) nic poza tym mi na ten temat nie wiadomo a sama tez na to cierpie juz od baaardzo dawna. co do wlosow, paznokci i cery- wydaje mi sie, ze ich stan sie polepszyl tylko na paznokciach u stop mam lekkie przebarwienia ale to rownie dobrze moze byc od czerwonego lakieru do paznokci. Zylkami na piersiach sie nei przejmuje, rozstepami na piersiach tez. Tylko mi tak jakby w udach przybylo troche ale to normalne :-) dzisiaj mam dobry humor dlatego wszystko widze w rozowych kolorach inaczej pewnie bym Wam tu plakala ;-)
 
reklama
Na pewno preparaty witaminowe dużo dają, ale jednak buzujące hormony też mają niemały wpływ bo jest wiele kobiet, które mimo brania witamin mają straszny stan skóry czy paznokci mimo że przed ciążą nie narzekały na to.
 
asienka777-dzięki za odpowiedz....nie mamy teraz na te wszystkie nasze rozstępy i naczynka wpływu...Zajmę się tym po porodzie.Dziś mam dobry humor,i myślę na różowo o wszystkim ,co czeka nas w najbliższym czasie....Rozsyłam tę dobrą energię do Was !!!!!!
 
ko81ko22 nie ma za co, jak się dowiem czegoś więcej bo niedługo pójdę do tego lekarza znowu to Ci napisze. Mam nadzieję, że nie zapomnę. Ale sama mam ten problem więc spytam na pewno :-)
Dobra dziewczyny, a teraz takie moje nurtujące mnie od dawna pytanie. Czy jak leżycie na lewym boku to też Wam ta strona cierpnie? Bo ja zauważyłam ostatnio, że jak się położę na lewym boku to czuje takie coś i przez to rzadko na nim śpię a wiem, że powinnam i zastanawiam się czy jest na to jakiś sposób? Nie wiem czy dobrze dobrałam pytanie do tematu po tym sprzątanku ;-) Jakby co to przepraszam
 
ja zauważyłam, że jak leżę na lewym boku to prawa ręka mi drętwieje a jak leże na prawym boku to tak się dzieje z lewą ręką :) ale jak leżę na lewym to dodatkowo zaczyna mi szybko bić serce i brakuje tchu i się przewracam wtedy
 
ja się wiercę całą noc, z boku na bok. I nawet tak pół na brzuszku śpię - tzn pozycja boczna ustalona, z nogą założoną na męża lub kołdrę i poduchy.

Mój synek jest ułozony poziomo główką z prawej strony, więc jak leżę na lewym boku to tak pcha nóżkami że wydaje się jakby chciał nimi dotknąć łóżka i "stanąć". Strasznie mnie to śmieszy:)
 
ja też za bardzo na lewym boku leżeć nie mogę bo mój maluszek się starsznie wtedy wypycha jakąś częścią ciała właśnie w lewą stronę.:)
 
reklama
Staram sie na lewym.. jak zdretwieje to na prawo.. a budze sie zawsze na plecach :/ nawet jak poduche dam za pelcy, zeby mnie blokowala.. to poprostu ja przez sen przesune albo zgniote :/
 
Do góry