reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
mam nadzieje ze znikną...

a z innej beczki - mi się strasznie zmieniły włosy ostatnio.. zawsze miałam proste.. a teraz się kręcą i w ogole nie mogę ich ułożyć :szok:
 
A ja nie narzekam na włosy, są lśniące, i nie przetłuszczają się wcale, tylko że ja mam włosy już po pępek, i coraz trudniej mi je modelować i prostować, o myciu i rozczesywaniu już w ogóle...no cóż, czego to się nie robi dla tych naszych mężczyzn, mój uwielbia długie włosy więc je hoduje ... ale czuje że się zbliża czas obcięcia...
 
Mi też bardzo poprawił się stan paznokci, włosy też jakieś fajniesze lepiej sie układają i cera, zawsze sucha a teraz ... mogłaby taka zostać :)

A co do widocznych żyłek na piersiach to mam ale mało i mało widoczne, na innych częściach ciała brak :)
 
a ja mam słabe paznokcie z masą "przebarwień", suchą i pękającą skórę i suche włosy, kręcące się jak u pudla.:sad:
 
U mnie też pazurki są twarde i rosną jak szalone :)
Włosy także mi się mniej przetłuszczają,ale tak jak były proste tak są,a wcale bym się nie obraziła jakby zaczęły się kręcić ;)
Żyłki na piersiach zaczynają być coraz bardziej widoczne,ale jakoś strasznie mnie to nie razi...pewnie znikną po ciąży ,więc się tym nie martwię wcale...
 
hmmm ja ostatnio doznała szoku. od początku ciąży smaruję się oliwką ii co pojawiły mi się rozstępy.
Jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza ale zdziwiło mnie mocno, bo próbowałam zapobiec temu...
 
reklama
A ja słuchajcie włosy grube, cera promienna......ale mam NACZYNKA na udach straszliwe......:-((
Czy znacie jakieś dobre specyfiki na to?zapłacę byleby zniknęły!!!!!
 
Do góry