reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
Tak do Was zaglądam ze styczniówek i...

Fajne te jeansy - tylko nie sa za tanie.

Myszka jak dobrze Cię pamiętam teraz jesteś już w drugiej szczęśliwej ciąży?
 
Tak, tak :) Mysza juz któryś raz je tutaj wychwala :) Widać ze jest z nich bardzo zadowolona i się nie dziwię bo wyglądają swietnie! Ale ja niestety dołaczam do tych co nie bardzo mogą sobie na nie pozwolić ;) Choć... Kto wie :]
 
Ja muszę sobie dokupic legginsy. Mam dwie pary długich i dwie pary takie za kolanko, czarne i białe. Nie wyobrażam sobie chodzić teraz w innych spodniach. Zgadzam się z Paulinką, są rewelacyjne :-)
 
Ja mam kilka par leginsow roznych i niektore mnie uciskaja w brzuszek - to chyba zalezy z jakiego sa materialu i jaka maja gumke.
 
Ja tez kocham leginsy :) Tylko teraz w taka parowe to nawet nie zamierzam ich zalozyc bo chyba mi sie pupcia ugotuje haha :)
Ciesze sie bo w tamte wakacje mialam szal na sukienki bombkowate i wszytskie sa luznie wiec teraz jak ulal pasuja :) i smigam w krociutkich spodenkach.
Tez musze sobie zakupic jakis balsam bronzujacy bo niestety u mnie tragedia na tym sloncu, od razu zawrty glowy. ehh.. Przedwczoraj bylam w zoo cale szczescie ze bylo troche cienia i jakos nawet nie wmare dobrze czulam, wiec sie opalilam troszeczke ale nogi bialutkie :(
Mysza rzesy cudowne, ale wlasnie przeraza mnie mysl o tym ze trzeba je uzupelniac bo wygladaja brzydko, a ja bardzo zmienna jestem i terazmi siepodobaja, a jak bym sobie je zrobila to mysle ze szybko my mi sie znudzily i byl by problem.
A ja sobie szukam teraz fryzurki nowej :) Stwierdzialam ze nie bede zapuszczala tych swoich wlosow bo zanim urosna mi do takiej dlugosci jak ja chce to bym czekala jeszcze pare dobrych lat bo rosna tak jak by chcialy a nie mogly wiec scinam :)
 
Ja wczoraj poszlam sobie na peducure, trwalo to okolo 2 godzin i mieli tam fajny fotel ktory przez caly czas masowal mi plecki i pani mi jeszcze zrobila tajski masaz na cale nogi....bosko bylo. Wogole znalazlam kilka salonow masazu gdzie robia specjalny dla kobiet w ciazy i mam zamiar sie wybrac.
Co do slonca ja narazie unikam, chociaz nogi chcialabym miec brazowe.
 
reklama
Ja z ubrań sprzed ciązy to noszę tylko: majtki, skarpetki, piżamy i koszulki po domu. Cała reszta poszła w odstawkę. Do niedawna (może jeszcze z miesiąc temu) nosiłam kilka ze starych t-shirtów, ale niestety teraz jak je założę wyglądam jakbym się spasła jak świnia, a nie była w ciąży. Dlatego sobie skompletowałam nową garderobę, z ubrań stricte ciążowych. W stare spodnie nie wchodzę już od 8-9 tygodnia, chociaż jeszcze do około 15 mogłam się w nie zapiąć, ale było mi niewygodnie, szczególnie pod koniec dnia, uciskały mnie, więc szybko kupiłam klasyczne ciążowe.
Jedne czarne do pracy, jedne dżinsy i dwie pary legginsów 3/4. Do tego kupiłam jeden cieplejszy sweter, kurtkę wiosenno-letnią-wczesnojesienną, dwie bluzki z długim rękawem i cztery z krótkim. Chcę sobie jeszcze kupić spodnie lniane i ze dwie, może trzy koszulki/bluzki na lato. Powinno wystarczyć. Chociaż jak patrzę teraz na dotychczasowy skład szafy, zastanawiam się po co mi było tyle ubrań, skoro wychodzi na to, że jak jest mus, to w 10 sztukach daje radę ;-)
 
Do góry