reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
Ratunku! W nic się nie mieszczę :(
Dziś przeżyłam załamanie, że jestem już gruba i już się nie mieszczę to co dopiero pod koniec ciąży :(
Nawet wyjść z domu nie mogę, bo nie mam ubranek. Jeszcze wczoraj wydawało mi się, że jest ok. A teraz? buuu :(
A co do samoopalacza to polecam z garniera. Delikatna opalenizna i w miarę znośny zapach chociaż jak wiadomo i tak śmierdzi.
 
Ratunku! W nic się nie mieszczę :(
Dziś przeżyłam załamanie, że jestem już gruba i już się nie mieszczę to co dopiero pod koniec ciąży :(
Nawet wyjść z domu nie mogę, bo nie mam ubranek. Jeszcze wczoraj wydawało mi się, że jest ok. A teraz? buuu :(

wiem co czujesz:((( niby przytyło mi się max. 2 kg ale nie mam nic w czym mój brzuszek by ładnie wygladał...a w spodnie to sie nie mieszczę:(
jest taaak upalnie,że nawet nie mam ochoty do sklepu wyjść...a w sumie jak zawsze wychodzę, to kończę z czymś dla dzidzi zamiast dla mnie:(
 
Spodnie sprzed ciąży zakładam, ale o zapięciu nie może być mowy. Brakuje mi jakiś 5 cm....
Tak szybko brzuszek wyszedł...
Nie wiem jakie spodenki powinno się nosić w ciąży...
 
Ja sie niby mieszcze w spodnie ale mi strasznie nie wygodnie, wbija sie guzik w brzuszek i mi ciasno.. wiec odlozylam wszystie w odstawke (a dokladniej do kartonu, bo wysylam paczke do Polski z ubraniami, korych juz nie bede nosic), tak samo obcisle sweterki i koszulki, w szczegolnosci krotkie.. malo co mi w szafie zostalo :/
 
Dziewczyny ja polecam wszelkiego rodzaju LEGGINSY!!! Są tak cudownie wygodnie, nie uciskają, nie są tak sztuczne jak rajstopy i wszystko do tego można ubrać :) Moje wszystkie spodnie poszły już w odstawkę mimo że jeszcze się w nie mieszczę. W legginsach jest mi wygodniej, brzuszek nie jest przyciśnięty :) Same plusy - jak dla mnie :)
 
Również jestem zwolennikiem legginsów...

Anarien miewam takie same napady...a to że gruba, a to że syfki na buzi...na szczęście W. umie mnie do pionu szybko przywrócić.
 
eh ... ja do legginsów jakoś nie potrafię się przekonać ... za stara już jestem :-)
no i do pracy ich nie założę, a właśnie największy problem mam z tymi biznesowymi ubraniami ...
 
reklama
Do góry