reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

czekam wlasnie na krem na rozstepy mozliwe ze przyjdzie dzisiaj poczta :) troche kasy wybulilam, ale podobno nawet te 'biale' rozstepy jest w stanie 'zatuszowac i naprawic' troche,, dam Wam znac jak dziala ;-)
 
reklama
Ja kończę 41 tc i udało mi się uchować brzuszek bez rozstępów i mam nadzieję, ze tak juz zostanie do końca. Bo jakby miały się jeszcze pojawić to bym była bardzo, bardzo, baaaardzo zła :wściekła/y:.
Używałam do końca 4 m-ca oliwki, potem cały czas kremu z Pharmaceris a teraz Eucerin (od dwóch 1,5 tygonia) bo nie było Pharmaceris w aptece i pani to zaproponowała.
Ale wydaje mi się , ze to nei od kremów zależy, tylko od samej skóry. Ale smarować bedę dalej :-)
 
zalgol ,asz racje ze to zalezy od tendencji skory, dlatego wlasnie ja wiedzialam ze rozstepy bede miec i teraz wolalalm jakis dobry kosmetyk kupic na po ciazy :)
 
dziewczyny, od 2 tygodni uzywam musteli. Rozstępy przestały być wyczuwalne pod palcami. Ale kolor nadal mają taki paskudny jak miały. Czytałam dużo o tym kremie z pharmaceris i mysle ze to bedzie moj nastepny zakup, bo kobiety bardzo go zachwalają pod względem zmiany koloru rozstępów. Jak juz pisalam wczesniej, zastanawialam sie nad kolagenem, juz po porodzie, jednak jest to spory wydatek.. wiec to bedzie ostatecznosc.
 
Aniu ja stosuję pharmaceris juz 4 tydzien i rozstępy faktycznie są bledsze. Tylko jak ze wszystkim najwazniejsze jest regularne stosowanie 2 razy dziennie
 
Ja tam "tonęłam" w kremach i smarowałam się regularnie i d..... rekawica też codziennie, wylazły mi na bokach i przy pępku. Ale fakt pharmaceris jest naprawdę ok
Czy po porodzie też można się tym smarować? Nawet po cc????
 
reklama
Do góry