reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

hej dziewczyny, jak radzicie sobie z paznokciami u nog :-D ? ja do tej pory nie mialam problemu, ale teraz plecy mnie rwa jak probuje to zrobic a T. nie chce mi w tym pomoc ;-)
 
reklama
agatakat, ja jakoś jeszcze sobię radzę-albo w łazience zadzieram nogę na wannę,albo na łóżku -na siedząco :) jeszcze nie jest tak źle,bo nawet skórki wytnę i podpiłuję sobię elegancko:-D:-D
 
U mnie manikiury -dzięki jodze przez całą ciążę wychodzą lepiej niż kiedykolwiek :)
gorzej idzie mi golenie, bo nie ma pozycji która pozwoli tak wydłużyć szyję żeby zaglądnąć pod brzuch a na ślepo to się ostatnio pocięłam :):) lusterka mam tylko małe, do kosmetyczki i nic w nich nie widać.
 
Ja ostatnio o obcięcie paznokci prosiłam koleżankę. Sama próbowałam,ale jednak ciężko mi się było wyginać a nie chciałam uciskać brzucha więc skorzystałam z koła ratunkowego pt. "telefon do przyjaciela" ;-)
 
joasia hehe chyba bede musiala poprosic mame zeby mi obciela, bo jak patrze jak nierowno T. sobie obcina to ja dziekuje, jeszcze mi palucha duzego obetnie :D

rtyska z goleniem u mnie tez jest fatalnie, nie widze nic przez brzuch, mam wrazliwa skore i ciagle podraznienia, wiec narazie zrezygnowalam z tego :) T. i tak chce czekac do terminu az zaczniemy wywolywac przytulankami, a kupilam sobie krem i zamierzam kremem je potraktowac.
 
Mi paznokcie ida kiepsko, ale daje jeszcze rade, co do golenia to troche w ciemno gole (lusterko i tak mi zaraz zaparuje i nic nie widze, zreszta nie umiem trzymac lusterko i sie golic jednoczesnie :)), a pozniej D poprawia :)
 
Mi nic nie sprawia problemu, depiluję się dość szybko, i paznokcie u nóg też już obcinam bo zdjęłam tipsy, żeby przy porodzie nie było problemów.
 
ja u rak zawsze dlugie 'chodowalam', przypilowalam i w ogole szmery bajery, ale stwierdzilam ze obciete na krotko kikuty beda praktyczniejsze teraz :-)
 
hej dziewczyny, jak radzicie sobie z paznokciami u nog :-D ? ja do tej pory nie mialam problemu, ale teraz plecy mnie rwa jak probuje to zrobic a T. nie chce mi w tym pomoc ;-)
Ja sobie jakos radze :) Teraz brzuch jest nisko wiec jak usiade w rozkraku i podkule noge to daje rade. Ostatnio siostra mi robila pazurki u nog ale wczoraj musialam sobie je przypilowac bo juz za dlugie i dalam rade :)

Cd depilacji to ja robie to tylko na wizyte ale jakos tez daje rade, pewnie nie jets to perfekcyjnie ale zawsze cos :) Zreszta teraz i tak wloski mi rosna wolniej.
 
reklama
Do góry