reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

Też z początku myślałam, zeby się gdzieś zapisać... Ale ceny naszych siłowni i tego typu zajęc dla ciężarnych mnie powaliły :/ A u mnie z samozaparciem i dyscypliną nie ma problemów więc głośna muzyczka, troche miejsca i DAWAJ !! :D:D Dawidkowi się też pewnie podoba :D
 
reklama
Ja mam problemy z samodyscypliną więc zapisałam się na zajęcia - na razie chodzę tylko w soboty, ale jak już nie będę chodzila do pracy to będę jeszcze na tygodniu ...
na szczęście mam kartę z pracy i mam za darmo. Jestem bardzo zadowolona, bo ćwiczenia w domu są fajne ale trochę bym się ich bała, a tam instruktorka bardzo uważa, żeby wykonywać wszystko prawidłowo i sobie krzywdy nie zrobić niechcący ...
 
Kasia, chodzisz do Puelli czy na Warszawiankę?
Ja na razie miałam długą przerwę w fitnessie z powodu tych cholernych plamień, ale we wtorek zapytam mojego lekarza co o tym sądzi i jeśli tylko kategorycznie nie zabroni, wracam do ćwiczeń.
 
Anbar - chodzę jednak do Puelli bo okazało się, że moja karta tam też działa bez dopłat i mam tam 10 minut piechotką ...

Trusia - ja też jestem strasznie owłosiona na brzuszku ... na basen przez to nie mogę się wybrać (także z lenistwa ;-) ), bo mój kostium jednoczęściowy jest za mały w biuście a dwuczęściowego w życiu nie założę ... postanowiłam przeczekać te włosy bo ich wyrywanie pęsetą to byłaby walka z wiatrakami ...
 
Kasia_B pewnie masz karte Multisport...ja też taką posiadam i juz zbieralam sie kilka razy...szkoda ze w szczecinie nie mam zadnej przyszlej mamusi, żeby z kims isc bo bylo by mi razniej:)
 
reklama
Ja tez mam extra wloski na brzuchu...nie jestem tym zachwycona,, ale sie pocieszam ze podobno po porodzie maja zniknac!
Ja zaczynam chodzic na cwiczenia u mnie w szpitalu z rehabilitantka od 24tc.
 
Do góry