reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
a mi się powiększyly bardzo w ciagu ostatniego tygodnia.. ciagle smaruje, i oliwka, i balsamem, i z gerbera na rozstepy i o :/ zaczynaja sie nad biodrami z 5 cm, a koncza w polowie ud. nic tylko plakac
Nie ma co płakac, pomysl ze zrobily sie dlatego ze Twoj maluszek rosnie i rozwija sie zdrowo :) Mam nadzieje ze pomoglo :)

Ja narazie niemam rostepow ale tez jakos sie specjalnie tym nie przejmuje ze sie pojawia, trudno cos sie potem moze z ym zrobi
 
wiesz Violett caly czas sobie to tak tlumacze, moglabym naprawde miec 98468934874573 tys. dolegliwosci gdybym tylko wiedziala ze po urodzeniu dziecka znikną i bede mogla w pelni cieszyc sie malutkim dzieciatkiem. Moze to troche egoistyczne ale boje sie ze nie doprowadze sie do porzadku po ciazy, bo zdaje sobie sprawe ze nie bede myslala o sobie tylko kochane malenstwo bedzie najwazniejsze, dlatego tez teraz chce jak najbardziej zadbac o siebie ale nieudolnie mi to wychodzi. np teraz wyrywam pęsetą wlosy spod pępka i dosc mam :(
 
Aniu - to nie wyrywaj :) Brzuszka i tak nie wystawiasz na światło dzienne przy ludziach ;) A w wielu przypadkach jest tak ze jak się wyrywa to wyrastają jeszcze większe i mocniejsze... Poza tym po co sprawiac sobie ból? ;) Wiadomo ze każda z nas po porodzie chciałaby wyglądac jak przed ciążą :) Ale procent dziewczyn którym się to udaje jest bardzo mały takze uszka do góry :*
 
ja jak narazie nie mam rozstępów na szczęście.
Włoski jakieś mi się pod pępkiem pojawiły i to czarne! mimo iż ogólnie są jasne... trochę mnie to dziwi i niezbyt ładnie wygląda:zawstydzona/y:
słuchajcie a co z piersiami? smarować? jak tak to czym? i w czym to może pomóc?
 
Ania ja uwazam ze pzy dziecku tez da sie byc piękna, tylko trzeba chciec :)
Ja narazie oddalam sie w pleni mojemu malenstwu i nie narzekam :)
Uzywam tylko i wylacznie oliwki bo rozstepy jak maja wyjsc to wyjda. Taka natura nasza.
 
Ja uzywałam oliwki ale odstawiłam, nie lubie uczucia "bycia tłustą" ;) Podobnie jak aduśka używam perfect mama na brzuch, piersi, biodra i pośladki i jestem bardzo zadowolona :) Wybko się wchłania, ładnie pachnie i (wmawiam sobie) ze pomaga na rozstępy bo ich jeszcze nie mam :D
Jola - ja ćwiczę codziennie bądź co 2 dzień. Przedewszystkim pupa, nogi i ramiona :) Ja znalazłam fajnie pokazane ćwiczenia dla cieżarnych na youtubie. Takze jeśli nie macie przeciwskazań to ćwiczenia polecam :)
 
reklama
a jak z aktywnością fizyczną???
jakieś ćwiczenia czy inne takie :) robicie coś dziewczynki?

ja juz od miesiaca zbieram sie na fitness dla przyszlych mam..i jakos nie moge:) myslę, że po osttanim egzaminie czyli jak juz wakacje w pelni beda to sie wybiore wreszcie:)
 
Do góry