reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

rozstępy a chodzenie w staniku nie ma nic wspólnego bo rozstepy robia się zazwyczaj od zbyt szybkiego rozciagniecia skóry czyli zalezy od wzrostu piersi, a cycki to naprawde beda bomby po porodzie!!! szok przeżyłam jak w lustrze je zobaczyłam, normlnie dojarki hehehe!!! wtedy to stanik dobrze widziany ale co ma zwisać i tak bedzie zwisac i nie ma co sie łudzić bo choćby nie wiem jak sie o nie dbało to jednak biust po porodzie sie zmienia, no chyba ze ktoś ma malutki.... :/
 
reklama
Niby mówi się "co ma wisieć nie utonie" więc choćbym nie wiem jak walczyła przeciwko rozstępom to one i tak się pojawią skoro mam skłonności.
Ale z tym stanikiem sportowym to czytałam nawet,w którejś z gazet dla ciężarnych. Jak masz mały biust lub lekko duży to nic im się nie stanie ale przy dużym biuście niestety w nocy najbardziej działa grawitacja i strasznie wiotczeje. Już teraz myślę co zrobić żeby od karmienia nie opadł:happy:
 
ja to się obawiam, że po karmieniu cycki będą wisiały :( poza tym, że po porodzie zostanie mi jedna wielka fałda na brzuchu i nic na to nie poradzę - masakra :D ale ogólnie narazie to schodzi na drugi plan... cieszę się, że będzie maleństwo i tyle :D
 
Gosia - ja karmilam 11 m-cy i cycyuszki wcale nie wisza. zadnej faldy na brzuchy tez po porodzie nie mialam. takze prosze o optymistyczne podejscie do sprawy :D
 
gufi zazdroszcze !!! ja po 24 tygodniach ciazy moje cycki obwisly :szok: a nie karmilam ani do konca nie donosilam... dlatego teraz juz mi to wszystko wisi hahahaha
 
U mnie po zakończeniu karmienia piersi wyglądały jak dwa woreczki wypełnione tylko do połowy.. tragicznie. Cały tłuszczyk z nich uszedł, tylko skóra. A potem troszkę przytyłam, potem schudłam a piersi się wypełniły i wyglądały całkiem całkiem :)

Tylko ja miałam malutkie bo 70 A
 
ja mialam prze dpiersza ciaza 75 C i sflaczaly :/ wlasnie za duzo skory chyba jest moze nie do polowy wypenione ale niemoge dlugo na nie patrzyc bo wolalam jak sterczaly :/ teraz mam 95 D i ciekawe czy jeszcze urosna... oby nie bo mi nie potrzebne wieksze...
 
ja mialam prze dpiersza ciaza 75 C i sflaczaly :/ wlasnie za duzo skory chyba jest moze nie do polowy wypenione ale niemoge dlugo na nie patrzyc bo wolalam jak sterczaly :/ teraz mam 95 D i ciekawe czy jeszcze urosna... oby nie bo mi nie potrzebne wieksze...


ekhm, ekhm :-D Hmm, jak zacznie się prawdziwa produkcja mleka to raczej nie licz na to, że się zmniejszą ;-) Dopiero później jak się laktacja unormuje :)

Ja noszę teraz 80 D. Zamówiłam sobie stanik do karmienia na 80C nie wiem czy nie będzie za mały :-/
 
reklama
wlasnie ja juz sobie jak sie przeprowadze to kupie tez ze dwa do karmienia. i mowisz zeby wieksze kupic yyyy hehe :) no to kupie jakies takie chcialabym taki co rosnie raz z cycami co dziewuchy pisaly wcczesniej ... tylkonie wiem czy na mojej pipiduwie wiedza o tym wynalazku :p
 
Do góry