reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

confi- zgadzam sie u mnie juz 11.5 kilo a zaczal sie 30 tydzien... nic sie nie martwie bo z Nikkim przytylam 20 kilo ale zaraz spadlo..urodzil sie w lutym a do wakacji juz wszystko spalilam....tym razem tez tak bedzie mam nadzieje...
 
reklama
dobrze mówisz kobieto ;)
ciąża to stan szczególny i wiele sie kobietom w ciąży wybacza...nawet to ,że przytyją. Ja nie chce się przejmowac jeszcze kilogramami...chcę się cieszyć swoją ciążą i jeść to na co aktualnie mam ochotę bo to oznacza ze właśnie tego w danym momencie potrzebuję . Mój kochany wzruszył mnie wczoraj tym ,że jak powiedziałam ze mam wyrzuty sumienia przez to ze tyle czasem jem...bo nie zawsze się tak dzieje to on mi na to "kochanie jeśłi masz na coś ochotę to znaczy,że tego potrzebujesz i nie ma powodu byś sobie tego odmawiała " on wybacza mi wszystkie jedzeniowe grzeszki a ja dzięki temu jestem szczęśłiwą przyszłą mamą :)
 
confi- no i ma racje...moj tez czasem cos mruknie pod nosem jak widzi ze nic nie jem za dlogo... i tylko zacheca... ale ostatni z synkiem nadali mi nowy pseudonim ,,kula obronna,, oni to sie maja ze mna...

aga- w pierwszej moj M tyl tak samo jak ja... ale teraz juz nie chce bo mowi ze pozniej ciezko mu to zgubic... oszczedza sobie ale nie mi... tylko slysze ,,jedz kochanie musisz miec duzo sily,,
 
confi,paula - no!takie podejscie to rozumiem:-)ja tez bede przejmowac sie pozniej,bo teraz nie ma co;-)moj M caly czas tez powtarza,ze nie mam patrzec ile jem bo to dla malenstwa,a i tak podobno slicznie wygladam wiec trzymam sie Jego opinii oczywiscie:-D:-D:-D
 
hej
ale te dane sa bardzo usrednione bo czesto dzieci sa wieksze ,wod plodowych tez mozna miec wiecej chyba do 2litrow=w czyli 2 kg itd kazda z nas jest inna jedne wyzsze inne nizsze ......jedna bardziej puchnie i wiecej wody zbiera inna mniej to jest roznie ja widzialam podobny slupek a tam sie doliczyli okolo 15 kg.
 
Patusia bardzo ciekawe zestawienie, warto się zapoznać :tak:
choć tak jak mówi Iwona też bym wolała takie gdzie można więcej przytyć ;-):rofl2:

a wogóle Patusia wymyśliłam jak możesz z powrotem zaskarbić nasze łaski by móc z powrotem udzielać się w tym dziale :tak::-D :-Dno i oczywiście, co najważniejsze,wstawiać jakieś fotki ;-)
popatrz co fajnego znalazłam dla ciebie.. hihihi
jeśli w takim kostiumie zrobisz sobie fotki to myślę wszystko będzie ok, i nam już nie będzie tak przykro :-D :rofl2: :-D
 

Załączniki

  • kostium sumo.jpg
    kostium sumo.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
Mi w ciągu całej ciąży waga podskoczyła do 57,2 kg. czyli mam trochę ponad 8 kg na plusie :) ale ciesze się z każdego kilograma bo mój synek rośnie :)
 
reklama
Do góry