reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

hmmm 0,5kg to i ja tyle - ale tygodniowo :crazy: :angry:

choć w tym tygodniu waga jest TA SAMA co w zeszłym :rofl2: ale to pewnie tylko taki jeden tydz szczęścia i uśmiechu był :-) zobaczymy w kolejnym....
 
reklama
ankzoc - nie dobijaj.....kurcze ja mam nadzieję że już dużo nie przytyję...jak do tej pory to jestem 11 kg na plusie i właśnie w tych ostatnich tygodniach waga przestałą rosnąć w tak zastraszającym tempie....jak to było zwłaszcze w 5 i 6 miesiącu ciązy
 
Nina27- tak powinnysmy przybierac 0,5 kg czyli 2 kilo na miesiac tak powiedzmy podrecznikowo, ja jak do tej pory narazie utrzymuje sie w tym 2 kg przedziale hahha, od poczatku ciazy mam 6 kg na plusie, tylko ze na poczatku nic nie tylam bo wymiotowalam caly czas! Ale podobno w 9 m-cu juz sie nie tyje! A tak ogolnie to mysle ze kazda z nas jest inna i tyje inaczej jedne nie przytyja 10 kilo nawet a inne po 20 takze...nie ma co sie sugerowac!
 
a ja Wam powiem moje drogie ,że przestalam się mieścić w spodnie :p
chyba czas na cos ciążowego...ale z drugiej strony kupować coś na dwa miesiące...kwestia do przedyskutowania .
Na dzień dzisiejszy 13 kg na plusie:szok:
 
hej
To mnie confi dogonilas......apropos spodni sa takie specjalne wstawki ze mozna nosic normalne spodnie....zastanow sie nad tym bo rzeczywiscie na 2 miesiace..
 
confi- a ja dalam moje stare dzinsy do przerobienia do krawcowej zaplacilam 15 zl ona wszyla mi tak ladnie, i z biodroweczek mam ciazowki!
focia w zalaczniku
 

Załączniki

  • PICT0010.jpg
    PICT0010.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 50
tiaa chciałabym ,ale niestety nie mieszczę się w udach :p
kurczę jakby to był sam brzuch to pół biedy ale udka też mi urosły i jest mi ciasno,a to nie sprzyja komfortowi niestety ...ostatnio w autobusie tak się spociłam z wysiłku by usiedziec na tych niewygodnych krzesłach w ciasnych spodniach ,ze miałybyście ze mnie ubaw na maksa :D
pomyślę i zobacze co bedzie mi się opłacało. Jak ktoś kupi ode mnie meble na allegro to kupię sobie ciążówki ...na razie mi szkoda kasy :p
 
reklama
no confi ja już też się nie mieszczę w swoje dżinsy :baffled: właśnie poszło mi w biodra i w udach :crazy:
ale będąc ostatnią razą w Polsce kupiłam sobie spodnie materiałowe z takim specjalnym pasem na brzuszek, i jeszcze jedną spódnice ze sztruksu (też z pasem), od znajomej dostałam sukienke i jeszcze jedną spódnicę dżinsową - a bluzka zawsze się jakaś znajdzie :tak: więc daje rade :rofl2:

ankzoc - świetny pomysł z tym przerobieniem własnych dżinsów :tak: (oczywiście dla dziewczyn którym tylko w brzuszek "poszło" ;-) :-) )
 
Do góry