reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

aha i czytalam ostatnio ze jezeli mama je duzo w ciazy to potem dziecko moze miec tendencje do tycia.......musze sie zaczac o szczedzac nie chce dziecku zaszkodzic....chociaz nie wiem czy to prawda do konca ...w niektorych przypadkach to prawda!!!!!!....
 
reklama
ja 26tydz. 6kg. na plusiku jeszcze tylko 4 do 10 chyba tym razem sie nie wymieszcze w 10 kg jak ostatnio:-)

Patusia, bez obrazy - ale ty powinnaś mieć zakaz pisania na tej stronie ;-) :tak: ten dział powinien być dla ciebie DEFINITYWNIE zamknięty :-) :-) :-)
bo tylko nas - grubaski dołujesz :-D :rofl2:

co o tym dziewczyny myślicie? :-) trzeba coś z nią zrobić nooo..... :-) jakieś pomysły?
 
ooo nie śpisz jeszcze ups..... :szok: a uciekaj szybciutko sioooo :-)
poczekam jak jutro dziewczyny się obudzą :tak: :-D :-D i wtedy.... ;-)
 
Patusia no niestety, ale chyba muszę zgodzić się z Barmanką. Potwornie to dołujące jak się czyta, że ktoś przytył 5-6 kilo. Ciekawe ile u mnie już teraz na plusie? Ale chyba jednak wole nie wiedzieć. Tylko, że w środę położna mnie uświadomi. Co ma być, to będzie.
 
hej
Bazylia czyli nie ma zasady co do rozmiaru brzusia czy to pierwsza czy kolejna ciaza...poprostu jedna ma wiekszy druga mniejszy....to tez nie ma wplywu na rozmiar dzidziusia bo moja kolezanka miala ogromny brzusio a dzidzie tylko 2500 g a z kolei innne maly brzusio a dzidzia 4000g
slyszalam ze to zalezy od miejsca wewnatrz ktore mamy...
pozdrawiam
buzka
 
reklama
a mnie puknęło 10 kilo i stwierdziłąm ze nie będę się przejmować :)
kiedy mamy sobie dogadzać jak nie w ciąży dziewczyny ...nie popadajcie w paranoję tylko cieszcie się swoim stanem :)
odchudzać się bedziecie poźniej bo jeśli nie bedziecie teraz dostarczać sobie tego czego potrzebujecie to tylko wyniki będziecie miały złe :)
 
Do góry