reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
dziewczyny!w ciazy jestescie!!!jak tak czytam to sie w sumie nie dziwie,ze moj lekarz jest przeciwny wazeniu kobiet w ciazy:sorry2:dzidzia w Was rosnie przeciez!a Wy chcecie ograniczac jedzonko?!wystarczy zdrowo jesc i na pewno stracicie wszystko po ciazy;-)mi to zajelo prawie rok ale przytylam az 28kg w pierwszej,a teraz mam +12kg juz,a nie jem slodyczy wogole,tylko warzywa i owoce bo jestem wege:tak:duuuuzo pije i mysle o dzidzi nie o sobie.jem zdrowo,wiec nie mam wyrzutow sumienia.wezme sie za zbedne kilogramy jak malestwo bedzie juz w kolysce a nie teraz....:sorry2:po Nikusi wrocilam do 55kg i teraz tez dam rade,a dzidzia musi dostawac i sniadanie i obiad i kolacje:sorry2::blink:
barmanka-zjesc trzeba minimum 3h przed snem ostatni posilek,wiec nie wydaje mi sie zebys od tego tyla:no:ryba,pomarancze i jogurt to nic szkodliwego i dzidzia tegopotrzebuje:tak:musisz byc silna skoro pracujesz,a oktorej chcesz zjesc skoro az do 23 na nogach jestes....
 
Katarzynko - na pewno masz racje :tak:
mam w nosie te kg, wiem że dzidzia jest najważniejsza :tak:
tylko czasem ja po prostu nie rozumiem skąd te kg się biorą :baffled: dzidzia przecież tyle nie waży ;-) (tak wiem, dochodzą jeszcze wody do tego i łożysko... ), a jak człek czegoś nie pojmuje to wymyśla różne cuda wianki :rofl2:
 
a ja dzisiaj stanęłam na wadze i nie wiem czy był to dobry pomysł:baffled: kurcze jestem w 28 tygodniu ciąży i już mam 10 kilo na plusie:angry::angry::angry: dosłownie się załamałam..a wiem że sama sobie jestem winna bo obżeram sie słodyczami i najwyższa pora powiedzieć stop!! Więc teraz zamiast wpieprzać czekoladę nasypalam sobie do miseczki płatków kukurydzianych i je będę chrupać :-pwydaje mi się że one nie mają wiele kalorii (pustych zresztą) chyba że się oszukuję to bardzo proszę o wyprowadzenie mnie z błędu
 
nina- nie martw sie ja 29 tydzien i 1 dzien... a juz 11 na plusie... nie jestes sama...
 
patusia- ty to masz superancko... ja z Nikkim 20 kilo... a teraz juz sie boje i nie wiem co dalej bedzie bo cos szybciej tyje...moze dlatego ze nie moge nic robic...i siedze na tylku i jem... a zsynkiem pracowalam i biegalam jak opetana to tu to tam...
 
dziewczyny troche mnie zmartwilyscie, ja tez przytylam 10 kilo (29 tydz) i szczerze mówiac, to nawet sie martwilam czy to nie za malo. U mnie wszystko poszlo w brzuch. Nadal nosze normalne ubrania, spodnie z trudem, bo z trudem, ale dopinam pod samym brzuchem, a brzuch to tylko taka pilka wystajaca :-)
Jakie sa wiec normy, skoro wszystkie mamusie z takim przerazeniem pisza o 10 kilo?
 
dziewczynki, dajcie luz juz z tymi kilogramami;-)ja własnie na kolacyjke jem....lody waniliowe z babanami:happy: i sprawiam przyjemnosc dzidzi i sobie!!!!!Zamiast sie zamartwiać głowa do góry , zbierajcie siły i kalorie dla dziecka,bedzie mu mleczko smakowało:rofl2:
 
reklama
hej dziewczyny
ja tu chyba kroluje z kilogramami 12 i dopiero 27 tydzien.....w brzuch mi tak nie idzie (mozesz zobaczyc fotke na fotki usg i brzuszki )jak Tobie Bazylia rzeczywiscie Tobie tylko w brzuch poszlo...moj jest duuuuuuzo mniejszy a czy to drugie dziecko?
moja ginekolog marudzi ze za duzo przytylam....bedzie problem po porodzie...:(
w poniedzialek ide zbadac czy nie mam czasem cukrzycy ciazowej bo jak tak przytylam przed 28 tygodniem gin mowi ze to mozliwe........
pozdrawiam
 
Do góry