reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Ja 2 kg na plusie. Chodzę wnormalnych ciuchach. Nawet w dwie spódniczki mini sie jeszcze mieszczę :-) ale własnie kupiłam piewsze ciążowe spodnie i spódnice bo już nie mogłam patrzeć na te 3 pary spodni, w których chodziłam ostatnio na okrągło!!
Dookoła same wyprzedaże, a ja co najwyżej poogladać mogę he he, tp chociaż te jedne sztruksy sobie sprawiłam....
ale jedno mnie poraża, ciążowe ciuchy i to bez jakiś rewelacji, zadne marki powalajace swoją nazwą - są bardzo drogie.
więc zaczynam przegladać alllegro :-D
 
reklama
annazofia- no własnie te wyprzedaż, dobijają, człowiek chciałby cos sobie kupić, ale szkoda kasy bo po porodzie moze okazac się za duże ehhhh, to chociaz dla maluszków mozna kupować :p
 
Ja jestem teraz w 25 tygodniu i dopiero 3,5 kg na plusie. Mam nadzieję, że uda mi się zamknąć w 10 kg ale wszystko jeszcze przede mną. Na razie idzie wszystko w brzuszek i małego klopsika w środku. Ciągle chodzę w spodniach sprzed ciąży ale coraz ciaśniej w brzuszku się robi. Jeszcze wstrzymuję się z zakupem spodni ciążowych ale niedługo to nastąpi.
no to naprawdę malutko !!!!ja jestem w 21 i 3,5 kg na pusie mam :-Dhihi,
A ja nawet nie jestem pewna czy 10 kg przytyjesz kochana.
Ja w ostatniej ciązy przytylam 9 kg - wazyłam do porodu 59kg zobaczymy jak teraz mam nadzieje ze podobnie :-p
 
ankzoc: jakoś nie udaje mi się omijać sklepów i galerii. Ślepa nie jestem i widze te wszystkie superobniżki. Mam taka ochotę na nowy płaszczyk! I co? Idę ogladać śpioszki...
No zostały nam jeszcze buty. Noga mi naszczęście nie puchnie (na razie) i rozmiaru nie zwiększyła jak to się niektórym zdaża, ale z drugiej strony jak mam sie rozpinać i schylać z tą piłką-brzuchem to też mi sie odechciewa :blink:
 
Ostatnia edycja:
ankzoc: jakoś nie udaje mi się omijać sklepów i galerii. Ślepa nie jestem i widze te wszystkie superobniżki. Mam taka ochotę na nowy płaszczyk! I co? Idę ogladać śpioszki...
No zostały nam jeszcze buty. Noga mi naszczęście nie puchnie (na razie) i rozmiaru nie zwiększyła jak to się niektórym zdaża, ale z drugiej strony jak mam sie rozpinać i schylać z tą piłką-brzuchem to też mi sie odechciewa :blink:
mi juz tak zostało idę na sklepy i pierwsze co to ciągnie mnie do sklepow dziecięcych- i w rezultacie kupuje cos synkowi ubranko czy zabawkę a sobioe jakąś drobnostkę albo nic. Tak to już jest. Teraz jak bedzie córcia to juz wogole
jestem taka szczesliwa ze rownowaga nastanie u mnie w domu !!!
Mam dwa Yoreczki samczyka i suczkę, bede mieć parkę dzieci nas jest dwoje tak jak chciałam i sobie wysniłam cos pieknego :-):-):-)
 
patusia44 - no to umnie bedzie przewaga kobitek. ja, dwie kotki i mała dziewczynka, która do nas dołączy. Cztery babeczki i on jeden :-)
 
Witajcie :)
mnie na razie doszło 4 kilogramy i stoi w miejscu więc nie narzekam .
Założyłam sobie ,ze 10 kg do końca to maks ....zobaczymy jak to będzie ;)
 
reklama
Oj, dziewczyny tak wam zazdroszcze- u mnie juz 9,5 na plusie. Mam nadzieje ze w 15 sie zmieszcze i ani deka wiecej :-)))). Pocieszam sie tylko ze u mnie dwa babelki w brzuszku.....
 
Do góry