reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Kurcze dziewczyny ja jak ostatnio stawałam na wadze (jakiś czas temu:-)) to miałam 5kg na plusie a teraz to aż się boję bo mamy z moim maleństwem ostatnio straszny apetyt...cały czas bym coś jadła:baffled: nie wspominając już tego że okropnie mnie suszy...właściwie to czuję sie tak jakbym cały czas miała kaca:baffled:
 
reklama
Ja ostatnio jak sie wazylam mialam 65kg:wściekła/y:Czyli juz 7kg na plusiku:zawstydzona/y: Ale tak samo jak Nina27 non-stop tylko pije!Od poczatku wymiotowalam i malutko jadlam a waga i tak rosla,ale potrafilam wypijac z 3litry dziennie wody:szok:I myslalam,ze to duzo,a teraz odzyskalam w miare apetyt ale pije ok 4litrow a nawet wiecej!Tyje glownie od tego,ze pije soki owocowe:dry:Bo to co jem raczej mnie nie tuczy za bardzo i zero slodyczy a mimo tego rosne w sile:-DI juz sie nie przejmuje-zrzuce po porodzie,bo teraz tylko sie zestresuje jak bede kazdy kilogram liczyla:zawstydzona/y:
 
Hej hej
Ja jestem w 22 tygodniu. Rosłam od samego początku. Nie miałam żadnych mdłości tylko gigantyczny apetyt.Od miesiąca jakby apetyt się uspokoił ale 10 kg mam już do przodu. Waga wyjściowa to 58 kg. Znajomi mówią ale chyba z grzeczności że w ogóle po mnie nie widać. Fakt tylko brzuszek duży.
 
Witam !
Ja w pierwszej ciazy tez tylam jakos szybciej,teraz u mnie 21 tydz a mam 4+ to chyba normalnie,to prawda ze dalej mecza mnie mdlosci ale apetyt powoli wraca,ze starsza corcia przytylam 17 kg. zobaczymy jak bedzie teraz.
 
A ja w pierszej ciąży startowałam z wagą 50 kg i moja waga końcowa to 59kg.
Teraz startowałam ponownie od 50 kg i w tj chwili 3,5 kg na + :-)
 
ja dzisiaj byłam u lekarza i w 22 tygodniu ciąży jestem 6 kilo na plusie:eek: myślałam że się zmieszczę w 10 kilogramach ale chyba nie ma się co czarować:sorry2:
 
reklama
Do góry