reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

nina27 ja tez miałam nadzieje ze tylko 10 ale to juz przeszłość, bo prawdziwy przyrost wagi dopiero przed nami jak dzidzia zacznie gwałtowniie rosnąć.
 
reklama
Kochane ja tez jestem 10 kg na plusie:szok:ciekawa jestem jak daleko zabrne, ale mam nadzieje ze na 18 sie skonczy..oby:cool2::eek:Lekarz mi mowil ze teraz juz tak duzo i szybko tak nie bede....mam nadzieje:dry:
 
Ja jestem teraz w 25 tygodniu i dopiero 3,5 kg na plusie. Mam nadzieję, że uda mi się zamknąć w 10 kg ale wszystko jeszcze przede mną. Na razie idzie wszystko w brzuszek i małego klopsika w środku. Ciągle chodzę w spodniach sprzed ciąży ale coraz ciaśniej w brzuszku się robi. Jeszcze wstrzymuję się z zakupem spodni ciążowych ale niedługo to nastąpi.
 
Ja jestem teraz w 25 tygodniu i dopiero 3,5 kg na plusie. Mam nadzieję, że uda mi się zamknąć w 10 kg ale wszystko jeszcze przede mną. Na razie idzie wszystko w brzuszek i małego klopsika w środku. Ciągle chodzę w spodniach sprzed ciąży ale coraz ciaśniej w brzuszku się robi. Jeszcze wstrzymuję się z zakupem spodni ciążowych ale niedługo to nastąpi.
Podziwiam, że jeszcze w normalnych spodniach chodzisz. Ja już od ponad miesiąca w ciążowych, bo się ciasno zrobiło. I przed świętami w 22 tygodniu byłam już 6 kg na plusie, a teraz aż się boję co to będzie. A wizyta już w piątek.
 
a ja mam 4 na plusie :p, teraz nadrabiam z kilogramami bo wczesniej wymiotowałam :p, ale powinno być tak że teraz w każdym tygodniu po 0,5 kg, czyli 2 kg na m-c, to u mnie się zgadza :p
 
hej
dzis weszlam na wage i lekka zalamka juz 11 kg na plusie a wcale duzo nie jadlam wczoraj bylam jeszcze na silowni wiec cwiczylam....chyba te o,5kg na tydzien wczoraj weszlo na wage;-)
22 tydzien i 3 dni boje sie pomyslac co bedzie w 40 tygodniu nie chce przekroczyc 16 kg ale raczej bedzie ciezko.......pomocy:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry