reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Ja to juz spodnie kupilam, a teraz jestem na etapie szukania kurtki zimowej, bo jeszcze sie zapina, ale juz zaczynam czuc dyskomfort, tylko ze nie mam pojecia w jakim rozmiarze mam ja kupic. Byloby troche glupio jakbym teraz kupila nowa a za dwa miesiace juz sie w nia nie wcisne, z kolei chodzic teraz w duzo za duzej to tez nie wyglada :wściekła/y:
 
reklama
Ja już ostatnio oglądałam "łapczywie" płaszcz mojej mamy. Dość luźna dyplomatka. Mam nadzieję, że w nim troche pochodze. Na razie mieszcze się do kurtek zimowych, ale myślę, że to już niedługo, a szkoda mi wydawać za dużo pieniędzy na te ciuchy ciążowe.
 
ja dzis wieczorem mam kolacje wigilijna w szkole jezykowej... i nie mam pojecia jeszcze co zalorze... ale mysle nad getrami dlugim szarym sweterku i czarnymi kozaczkami.... co wy na to?
 
Mi sie zepsula waga i musialam wyrzucic ale dzis w koncu wybralam sie do Boots'a tylko po to,zeby sie zwazyc i okazalo sie,ze mam 64kg dokladnie;-)
Nie jest zle,bo startowalam z ok 58-59kg,a tu juz prawie 17tydzien ciazy:tak:Ale od ostatniego usg,czyli 5tygodni temu nie przytylam NIC!!!!!!!!!:no:Tyle samo mialam jak mnie zwazyli w szpitalu....Mam nadzieje,ze to nie zaszkodzi w zaden sposob dzidzi:zawstydzona/y:
 
A ja już mam przywalone 5 kg.. :dry: Z 53kg do 58kg.. To chyba w normie raczej.. :blink: ale czuję się jak wieloryb :baffled: a co będzie dalej..:rofl2:
Wiecie co mi ostatnio brzuch nie rośnie ale jakby się wypełnia, np wcześniej był miekki i mogłam się schylać do podłogi a teraz już nieprzyjemne to się robi.. Taka piłka napompowana mocniej.. Więcej wód zapewne :tak: Śmieszna ta ciąża jest :blink:
 
A ja prawie 20 tydzien i 7kg nadal na plusie:tak::wściekła/y:widze ze w porownaniu z wami dosc duzo:tak:

Ankzoc weszlam na ta strone onetu i sie uspokoilam bo waga przyrasta mi w normie:-Dprzed ciaza wazylam ok 60kg i teraz juz 5miesiac i 67kg;-) (mam 175 wzrostu).Nie chce duzo utyc bo pozniej zeby nie miec problemow z kregoslupem (generalnie mialam pobolewania w krzyzu wiec nie chce ich pogorszyc).

Sara ja tez mam brzuszek jak balon i zrobil sie twardy i tez mysle ze to zasluga wod, ale przez to stalam sie wolniejsza i juz nie taka elastyczna:baffled:no nic im dalej kochana tym wiecej cialka do kochania...
 
Ja mam na plusie 3 kilo, 17 tydz. ciąży. W pierwszych 3 miesiacach waga spadła mi o jakieś dwa kilo . Z 52 kg na 50, a przez ostatnie 1.5 m-ca nadrobiłam 3 kg. To chyba dość duzo jak na tak krótki okres czasu:(
 
reklama
słuchajcie kupiłam spodnie next ciążowe rozm8 czyli nasze 36 dzisiaj przyszły masakra sa takie wielkie w nogach to po kilka cm za szerokie a o pupie to juz nie mowie -wiszą hehe mam nadzieje ze pod koniec ciazy beda bardziej dopasowane
 
Do góry