reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

ja wczoraj bylam na zakupach i niestety nie dostalam spodni ciazowych a jak byly to beznadziejne.... kupilam jedynie 2 sweterki zawaliste takie dlugie pasuja do spodni i do getrow... wiec mozna smialo je zalozyc nawet po ciazy...
 
reklama
A jak tak jak pisałam już w jakimś innym temacie to chodzę ubrana w getrach i do tego dłuższe choć nawet nie zawsze bluzki...dzisiaj kupiłam sobie fajne getry w terranovie w kratkę wyglądają prawie jak spodnie i kosztowały tylko 19 zł!!
No i muszę się pochwalić że zrobiłam pierwszy zakup dla mojego maleństwa (body:-)) w H&M ...kupiłabym wiele ciuszków tylko problem jest taki że nie znam płci i nie wiem w jakiej kolorystyce kupować te ciuszki....muszę zaczekać aż moje baby raczy się ustawić tak żeby lekarz widział co ma między nóżkami i wtedy szaleństwo zakupów:-)
 
kupiłabym wiele ciuszków tylko problem jest taki że nie znam płci i nie wiem w jakiej kolorystyce kupować te ciuszki....muszę zaczekać aż moje baby raczy się ustawić tak żeby lekarz widział co ma między nóżkami i wtedy szaleństwo zakupów:-)

Nina tylko uważaj na to ustawianie ;-) bo matka Natura lubi płatać figle...nakupujesz sukieneczek, albo coś specjalnie dla chłopca, a urodzi się Niespodzianka :-p
i ciuszki włożysz do szafy. Najlepiej nie szaleć i kupić coś uniwersalnego...:tak:
 
A ja ostatnio kupiłam piękne czarne spodnie ze sztruksu, właśnie z taką gumą dookoła, którą się reguluje w miarę jak brzuszek rośnie :-) Mi się to bardzo, bardzo podoba i spodnie super się trzymają. :-) Już teraz w nich bardzo ładnie wyglądam, na szczęście są takie, że nawet jak przytyję, to one się naciągną i dopasują jeszcze ładniej.
To będą jedyne spodnie w tej ciąży na jakie wydałam pieniądze. Kosztowały 110zł i jestem z nich niezmiernie zadowolona :-D
Co do góry, to kupiłam sobie białą bluzeczkę z długim rękawem, taką dosyć długą i przylegającą do ciała, a na nią nakładam bluzeczki bez rękawków...w różnych kolorkach, to bardzo ładnie eksponuje nawet nieduży brzuszek i świetnie wygląda. Do tego też kupiłam dużo wcześniej czarny golf z bawełny, też przylegający do ciała i na niego też nakładam bezrękawniki, na prawdę super to wygląda i wciąż słyszę od innych, że ładnie się ubieram, a mój brzuszek ewidentnie eksponuje ciążę. :-D

Na tym zdjęciu może tego nie widać tak bardzo...ale to był 14 tydzień (biała bluzeczka i czerwony bezrękawnik):happy2:
 

Załączniki

  • IMG_9878m.jpg
    IMG_9878m.jpg
    62 KB · Wyświetleń: 37
super okruszku ja robie podobnie mam 2 part ciazowych spodni ale chce jeszcze jeansy... a do tego zakladam cos obcislego a na zewnatrz czesto welniane swetry modne w tym sezonie sa dlugie i kozaki naciaagane na rurki albo getry...
 
super okruszku ja robie podobnie mam 2 part ciazowych spodni ale chce jeszcze jeansy... a do tego zakladam cos obcislego a na zewnatrz czesto welniane swetry modne w tym sezonie sa dlugie i kozaki naciaagane na rurki albo getry...

Paula7- No ja tak samo :) do pracy musze jeszcze jakos eleganciej sie ubierac, ale powoli zaczynam chodzic w getrach i dlugich swetrach do tego naciagane kozaki.Strasznie wygodne wdzianko :) takze polecam :-D
 
Ostatnia edycja:
sheeppy- to spodenki cool...
justyna-- mi tez najwygodniej w tym... ale niestety tez musze miec jakies wyjsciowe bo wychodze do ludzi codziennie rano bo zaworze Nikkiego do szkoly i odbieram no i czase na jakies zakupki... wiec znam ten bol...
 
reklama
Aga, ten sam sweterek zamówiłam miesiąc temu:tak: polecam. ja mam kolor szary melanż o i zdjęcie nawet w nim mam :-D
 

Załączniki

  • 100_7948.JPG
    100_7948.JPG
    480,8 KB · Wyświetleń: 44
Do góry