reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

A ja wczoraj kupiłam pierwszą parę ciążowych jeansów. Ceny tych ubrań są przerażające. Widziałam dwa bardzo podobne swetry. I ten w wersji nieciążowej kosztował ok. 55 zł, a w wersji ciążowej ok. 120 zł. Nie mowie, że były identyczne, ale bardzo podobne. No, ale spodnie trzeba było już kupić, bo w normalnych już mi ciasno..... A trochę się boję zamawiać spodni przez Internet. Czy Wam zawsze dobrze pasują spodnie zamówione w necie? Bo z swetrem to już troche inna bajka.
 
reklama
i tak wszystkie ciążówki mają ten sam krój i nie leżą doskonale.. tylko wystarczy rozmiar wybrać, czy 36,czy 38 czy 40... większość brzydko leży na pupie, w pasie zawsze będą dobre :-) ja przymierzałam swoje ciążowe r.38 to wiszą mi do kolan :-D ale się w poprzedniej ciąży roztyłam, teraz zamawiam 36 bo wiem ,że większe są za duże...
 
rzeczywiście.. straszne są ceny ubrań ciażowych.. ja kupiłam na szczęście w tańszej cenie takie sztruksy ciażowe z firmy mamaplus, ale widzialam ze w innych sklepach takie same spodnie kosztują ponad 100 zł.i złapałam sie za głowę... masakra.. a ostatnio to ja już nie wiem w czym mam chodzic..w co sie ubiore na swięta.. bo teraz juz niemieszczę się w zadne swoje jeansy, spodniczki... to po prostu szok.. boje sie sama siebie..co sie robi.. moje biodra, a raczej kosci biodrowe rozszerzaja.a moje malenstwo tak mnie kopie jak nigdy wlasnie teraz..pisze sobie i dziwie sie co mi sie dzieje..bo nigdy zazwyczaj o tej porze sie nie odzywalo.. a tu total :) cudowne uczucie.. brzuszek faluje niezle.. daje mi popalic :D nie ma co:-)
 
a ja za 2 dni bedę w 20 tygodniu i chyba nadrabiam z poczatku ciąży gdzie strasznie bylo mi niedobrze i nie omglam prawie nic jesc:-p
od poczatku ciąży przytyłam już prawie 10 kg.. nie wiem .. o ile za duzo to jest?
a znacie moze strone gdzie mozna zobaczyc ile powinno sie w danym okresie ciazy najlepiej na wadze przybierac? ;-)
 
reklama
sheeppy- super ten seterek ....
aga- polecam ci te spodenki mam identyczne sa naprawdebardzo wygodne i super sie nosza... :-)
 
Do góry