reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

wpierwszej ciazy przytylam 8kg, potem schudlam do swojej wagi, no mzoe z kilo mi zostalo, ale pozniej zlamalam noge i nadrobilam troszke, bo pol roku lezenia...ksozmar
teraz narazie stoje w miejscu oby tak pozostalo, moja ginekolog powiedziala ze nawet do 20-tego tygodnia mozna nie rpzytyc nic wiec oby mnie to spotkalo :)
w poprzedniej ciazy o mialam tak maly brzuch ze jak chodzilam do szkoly rodzenia to mysleli ze ja w trzecim miesiacu do szkoly rodzenia przyszlam, kazdy dziwnie sie patrzyl :) a ja bylam w 8mym :)
ja mam problemy z utrzymaniem wagi, dlatego musze naprawde sie pilnowac...
 
reklama
Witam ja obecnie nie przytylam zawiele ale ale coraz bardziej widac mi brzuszek...
Jestem zaskoczona bo w pierwszej ciazy nic sie nie dzialo az do 4 miesiaca a teraz juz coraz bardziej i szybciej mi wychodzi brzuszek...
Szok!!
 
ja tez farbowalam w poprzedniej ciazy, robilam balejaz, ale gesty dosc, ani ginekolog, ani lekarz nie mowili o przeciwskazaniach... teraz tez bym poszla ale pewnie w drugim trymestrze...

aaaa co do ZEBOW to swieta racja, NIGDY nie mialam z nimi problemow, a podczas pierwszej ciazy to byl koszmar...mowie wam, no i teraz juz mi pekl jeden, czuje sie i kolejny daje o sobie znac i dziaska takie mam jakeis dziwne...
 
mnie tak upiększyło na twarzy, ze nie wiem co zrobić :no:

podobno takie ozdoby na twarzy, które są domeną nastolatków to zapowiedź dziewuchy...

oj fajnie by było :)

co do farbowania:
ja sama włosów nie będę farbować ... bo poprostu niechcę, ale wiem, że są specjalne farby, które kobiety w ciąży mogą bez obawów stosować :)
 
ula - a ja z kolei slyszalam,ze jak pokazuja sie krosty i inne takie to chlopak bedzie:baffled::-Dze jak mama brzydnie ogolnie to na facecika sie zanosi:dry:a osobiscie nie wierze w takie opowiastki;-)

co do zebow to mam juz spustoszenia,a dziasla strasznie mi krwawia:zawstydzona/y:kupilam specjalna paste i szczoteczke i plyn do plukania:baffled:
 
ula - a ja z kolei slyszalam,ze jak pokazuja sie krosty i inne takie to chlopak bedzie:baffled::-Dze jak mama brzydnie ogolnie to na facecika sie zanosi:dry:a osobiscie nie wierze w takie opowiastki;-)

co do zebow to mam juz spustoszenia,a dziasla strasznie mi krwawia:zawstydzona/y:kupilam specjalna paste i szczoteczke i plyn do plukania:baffled:


hehe a ja słyszałam, że jak mama brzydnie to będzie dziewczynka, która urodę odbiera:tak: ale w sumie nie wiem jak to było ze mna w pierwszej ciąży..chyba tylko raz miałam kryzys płaczu przy lustrze, jak na impreze urodzinową babci w 6 miesiącu nie miałam co włożyć, a teraz ewidentnie nie podobam się sobie w lustrze:baffled: pryszcze, twarz jakaś zmęczona...:no:

a co do zębów..to w ciagu ostatnich dwóch tygodni zrobiły mi się dwie małe dziurki:szok:
 
mnie tak upiększyło na twarzy, ze nie wiem co zrobić :no:

podobno takie ozdoby na twarzy, które są domeną nastolatków to zapowiedź dziewuchy...

Hmmm, a ja przez dwie poprzednie ciaze chodzilam "piekna i gladka",choc od zawsze mam problemy z cera. A ciaze na prawde pod wzgledem urody mi sluzyly:tak: No i wszystkie babcie, ciocie, kolezanki itp itd mowily mi ze jak tak ladnie wygladam to na pewno na chlopaka sie zanosi, bo dziewczynka przeciez zabiera mamie urode...
Jak w pierwszej i drugiej ciazy obzeralam sie na potege sledziami, kiszonymi ogorami i wszystkim co kwasne i pikantne, to bylo juz wogole potwierdzeniem tego ze dorodny chlopak sie szykuje... No i co - mam dwie dorodne DZIEWCZYNKI :-):-D Wiec teraz jak ktos chcac zyczliwie przewidziec plec moich Groszkow, pyta na co mam smaka lub cos w tym stylu, to w duszy prycham smiechem i odpowiadam ze raz na slodkie raz na kwasne :tak::-D
 
reklama
a ja dzisiaj odkrylam ze w czesc spodni sie juz nie mieszcze :nerd:, tak w przeciagu paru dni..musze sie wybrac na jakie zakupy chyba, a brzuszek leciutko sie zaokraglil
 
Do góry