reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

mi zostało jeszcze 5 kg, do wagi przed ciążą, ale nie jest źle, trochę w biodrach za dużo zostało.
wyglądam tak:
picture8315.jpg
pozazdroscic figurki:)
 
reklama
Nie macie sie co dolowac dziewczyny. Ja przed ciaza wazylam 64kg, 2 dni przed rozwiazaniem 95kg. Po urodzeniu mialam 85kg. Od 13 czerwca chodze na silownie (3 razy w tyg) i aqafit (2 razy w tyg) i trzymam diete. Podsumowujac udalo mi sie zrzucic zaledwie 5kg. jestem zalamana:wściekła/y: tym bardziej ze brzuchol wyglda jak wielka galareta:angry:
 
M&M's-Wygladasz extra.Co do alg to możesz iść spokojnie nawet karmiąc piersią(pytałam kosmetyczki ).Sama jeszczealg nie robiłam bo nie mam kiedy ostatnio zamiast alg wybrałam dwa masaże kamieniami i mikroprądy.Zreszta zabieg algowy zrobię sobie sama(w koncu pracuję w tym zawodzie;-)).
 
dokladnie elektrostymulcaja przynosi efekty przy nawet kilku seriach i sa to trwale efekty i jak jest zabieg dobrze zrobiony to mozna uzyskac fajna tkanke miesniowa :tak: ( mamatysia tak zapytalam z ciekawosci ;-))
 
Kurczę mamamatysia, dzięki za info o algach i za komplement :-);-), a tak wogóle to narobiłaś mi "chęci" na te mikroprądy!:tak:
trzymam kciuki za twoje kg! :tak::tak:
a i zazdroszczę zawodu, że masz dostęp do tych wszytskich cud zabiegów. :sorry2:
 
reklama
Kurczę, mamamatysia, podjudziłaś mnie na tę elektrostymulację.
Ja jestem takim patentowanym leniem do ćwiczeń że to by było w sam raz dla mnie :sorry2:
Już trochę poczytałam, na forach kobitki zachwalają, niestety są też zdania na nie (że można zniszczyć mięśnie, naciągnąć ścięgna, że po takim rodzaju obciążenia mięśni potem ciężko jest osiągnąć cokolwiek wysiłkiem, bo mięśnie przetrenowane itd itp)
No ale ja jakby się prawie zdecydowałam. Przeszukałam oferty warszawskich salonów. Koszt 900 pln za 20 zabiegów elektrostymulacji + 20 zabiegów głębokim ciepłem + po 2 gratis.
Mąż zupełnie jak nigdy powiedział - OK :tak: Tylko zapytał czy to bezpieczne (bo on zawsze ma obiekcje co do takich cudów) :confused:
 
Do góry