reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

hej
mnie tez zdenerwowala aga u mnie tez 9 na plusie jeszcze.....a juz miesiac prawie...mija...
probowalam wciSnac cos sprzed ciazy i nie ma szans!!!!
dobrze ze mam troche ciuszkow ciazowych !!!i mam w co sie ubrac ale za duzo letnich nie mam jak tak dalej pojdzie bede tez musiala cos duzego kupic DOLINA!!!!!!
 
reklama
mi zostało jeszcze 5 kg, do wagi przed ciążą, ale nie jest źle, trochę w biodrach za dużo zostało.
wyglądam tak:
picture8315.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej
juz nie komentuje jaka mi doline robicie CHUDZIELCE U MNIE 8 NA PLUSIE A CZUJE SIE JAKBY BYLO DWADZIESCIA...NIE WIEM KIEDY TO ZRZUCE A ZWLASZCZA BRZUCH|!!!!!!I CZY W OGOLE WROCE DO WAGI SPRZED CIAZY BOJE SIE!!!!!!!!!:szok:
ja wygladam jak ponizej....moj maz skupia sie na jednym robiac zdjecia !!!!!!
niestety bez glowy.....
 

Załączniki

  • DSC00574.JPG
    DSC00574.JPG
    39,2 KB · Wyświetleń: 102
Krystyna_30, no bez przesady, gdzie ten brzuch? a biust masz konkretny. :laugh2: wszystko na swoim miejscu. :cool2:
A tak po za tym , to nie ma wyjścia wrócimy do swoich wag i już. :tak: Ja się nie zastanawiam "czy" tylko "kiedy". :laugh2::tak:
 
Ja mam jeszcze 10kg do wagi wyjściowej sprzed ciąży!.Teraz waże 62kg, w ciąży 72:crazy:
Też sie zastanawiam kiedy ja to zrzuce, najbardziej denerwuje mnie brzuch, nawet biodra i tyłek nie tak bardzo. Tylko w jedne spodnie sprzed ciąży sie mieszcze, bo zawsze były na mnie luźne(lniane)!!!!cholera musze wrócić do wagi, bo szkoda wyrzucać tylke ciuchów:zawstydzona/y:
 
ja dzis zaczęłam ćwiczyć. Zobaczymy na jak długo starczy mi samozaparcia i mobilizacji. :-p:sorry2:
Jak na razie w biuście mam 92cm (mogłoby tyle zostać):-D, w tali 74cm a w najszerszym miejscu w biodrach - 96cm.
chciałam też iść na algi, ale podobno nie można jak się karmi. dlaczegoooo?:zawstydzona/y:
 
M&M AGA wy chyba zartujecie!!!ale z was szzuple malpy:-D:-pprzyszly draznnic tutaj nas:wściekła/y:hehe a tak na serio dziewcyny po zazdroscic M&M sylwetki i Aga tych kg!!!!

U mnie waga sprzed ciazy 59-61kg teraz waga 69-70 w ciazy przytylam do 81:cool2::cool2:WIEC zostalo mi 9kg do zrzucenia i tak jak wy ten glupi brzuch!!!jak go zgubic moze bym sie w cos zmiescila jak bym nie miala 5kg tluszczu na brzuchu:dry::sorry2:pas uzywam od czasu do czasu u nas jest tak goraco ze nie daje rady nie raz z pasem..generalnie poce sie codziennie jak pies i chodze na spacery i ten brzuch nie spada:angry:juz niedlugo pojde sie kapac nad morze czekam az mala podrosnie...a mowia ze karmienie piersia wyszczupla mam nadzieje ze zabierze mi brzuch!!!!ponoc po cesarce mozna zaczac cwiczyc 3miesiace po...wiec czekam po wakacjach zapisuje sie na silke!!!!!!!maz bedzie siedzial z mala 1h dziennie:tak::laugh2:
 
reklama
Kokoszka, sorki naprawdę nie chciałam nikogo denerwować. :zawstydzona/y:
A co do mnie, to wierz mi, też mam brzuch.:dry: na głodnego to nie, ale zjem byle śniadanko i już mi wyskakuje.:dry::baffled: więc wciągam. hi hi hi.:-DTo chyba wina osłabionych mięśni. Bo tłuszczu samego to mi dużo nie zostało.
A ty się tak nie zamartwiaj, jak widziałam zdjęcia to też ładnie gubisz kg.:tak: Ja na twoim miejscu już dawno siedziałabym w morzu.:cool2: więc wskakuj w kostium i na plażę - kąpać się.:-D
 
Do góry