reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

katarzyna_s - ja mam pas poporodowy firmy "Pani Teresa". Przed założeniem pasa smaruje brzusio balsamem poporodowym ujędrniającym z Pharmaceris. Przyznam się, że zauważam efekty :tak::happy:
 
reklama
no w końcu mogę coś powiedziec w tym temacie bo wczoraj nareszcie się zwazyłam jak byłam u moich rodziców (ja niestety wagi nie posiadam)
i tak w ciąży przytyłam 16 kg...a na dzień dzisiejszy ..(malutka wczoraj skończyła równy miesiąc) mam tylko 4 kg na plusie:-) bardzo się cieszę
jem mniej (brak czasu) ale też od dwóch tygodni ćwiczę..czyli zaczęłam dwa tygodnie po porodzie
mam świetną płytę Cindy Crawford ,,Nowy wymiar" są to specjalne zestawy ćwiczeń opracowane wlaśnie dla kobiet po porodzie które ułatwiają im przywrócić swoje ciało z powrotem do formy fizycznej
najgorsze jest to że nie wchodzę w większość moich bluzeczek przez moje balony:angry: nawet żakietów nie mogę dopiąć przez te ogromne cyce...to przez to że wszystkie ciuchy zawsze miałam idealnie dopasowane ...no to teraz muszą poczekać aż skończę karmić
brzucha prawie już w ogóle nie mam zresztą nie miałam już parę dni po porodzie jakoś tak dziwnie wklęsł:tak:
Najgorsze są biodra..nogi już prawie w udach mam takie jak przed zajściem w ciążę ale te biodra..one już tak pewnie zostaną bo to miednica się rozrosła:eek:

a i jeszcze jedno
miałam kilka podbródków o których zresztą dyskutowałyśmy:-) i w ogóle buzie taką okrągłą jak księżyc w pełni...a już tego samego dnia co urodziłam z powrotem miałam szczupłą buzię..czyli to była woda:-)

tak czy tak ja jestem strasznie zadowolona ze swojego wyglądu..
życzę Wam wszystkim szybciutkiego powrotu do swojej wagi
całuski
 
To u mnie tak jak u większości z was. Waga przez pierwsze dziesięc dni spadała o 0,5 kg dziennie!!!a teraz w pon będzie miesiąc po porodzie i tylko 0,5 kg spadło. W nic się nie mieszcze w biodrach mam 100 a przed ciążą miałam 90. Koszmar. czytałam gdzieś, żeby 0,5 kg na tydzień chydnąć bo inaczej ten szkodliwe substancje, które wydzielają się przy spalaniu tkanki tłuszczowej mogą przedostawać sie do mleka, ale u mnie nawet tyle nie chce spaść.
 
Mam nadzieje ze nikogo nie zdenerwuje...:sorry:
Przed ciążą waga 74 kg
Po ciąży waga 63 kg
Wydałam 400 zł na ciuchy bo wszystko sprzed ciąży na mnie wisiało
 
reklama
Mam nadzieje ze nikogo nie zdenerwuje...:sorry:
Przed ciążą waga 74 kg
Po ciąży waga 63 kg
Wydałam 400 zł na ciuchy bo wszystko sprzed ciąży na mnie wisiało


nie no tylko pozazdrościc:tak::tak::tak: a u mnie jest zupełnie odwrotna sytuacja z prawie tymi samymi wartościami - 9 kg pozostalo :-:)zawstydzona/y::-(
 
Do góry