reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

ja przytylam ok 19 kilo...
przed ciaza waga 49 kilo... przed porodem 68 kilo...
po porodzie spadlo do 60 kilo.. teraz juz 4 tygodnie po i tylko 1 kilo mniej...
zostalo 10 kilo do spalenia... szokkkkk....
kiedy to sie stanie???? juz nie wyrabiam a i tak sie nie obiadam... kolacji nie... jakos mozolnie mi to idzie...az wyc sie chce... bo idzie lato a ja taka orka..
 
reklama
hej paula u mnie to samo 19 na plusie bylo i 9 zeszlo.....
10kg do zrzucenia.......i 11 dni po porodzie.......czekam az bedzie mozna zaczac cwiczyc........
a tak poza tym ale z ciebie chudzielec byl przed ciaza......:)
ja 55kg w porywach 53:)
 
paula, krystyna - ja też mam jeszcze "dychę" do zwalenia z siebie ;))

z tym, że ja przytyłam do dnia porodu 23 kg (nie wiem nawet kiedy...) !!! 13,5 kg już mi spadło, więc ostało się niecałe 10 kg :)) Damy radę :))
3,5 kg spadło mi w niecały tydzień od powrotu do domciu :) jak tak dalej pójdzie to w miesiąc uporamy się z nadwagą :))))
 
A co jecie?
Jakie posiłki? Jak często?

Ja co prawda mam już na wadze mniej niż przed ciążą. To ze względu na dietę cukrzycową w czasie ciąży (przytyłam tylko 9 kg, a po porodzie zeszło ze mnie 10 kg)
Chciałabym jednak zrzucić jeszcze ze 2, 3 kg. Niby przy karmieniu piersią jest to łatwe, ale jakoś moja waga stoi w miejscu.
Nie jem mało, to fakt, no i niestety przez post w czasie ciąży teraz ciągnie mnie do wszystkich węglowodanów (chlebka, klusków, różnego typu naleśniczków, herbatniczków, wszystkiego czego nie mogłam jeść w ciąży bo podnosiło niemiłosiernie cukier). Powinnam się zacząć ograniczać, ale z drugiej strony boję się o laktację :sorry:

Opowiedzcie jak jecie :tak:
 
no to i ja mogę dołączyć do tego wątku...na początek powiem ,ze zaraz po porodzie, jakieś 1,5 dnia miałam na minusie 10 kilo :tak:
na szpitalnym wikcie zgubiłam jeszcze 3...
na razie po powrocie do domu waga stoi w miejscu ale wierze ,że niedługo się pozbedę nadmiaru. Niestety został mi brzuszek, dośc spory w porównaniu do tego co miałam przed ciążą,ale smaruje go regularnie balsamem ujędrniającym i powolutku zaczynam zauważać efekty ...

aha...przytyłam łącznie 23 kilo więc po zrzuceniu tego balastu dotychczasowego czuję się dużo lepiej ;-)
 
A ja w czasie ciazy przytyłam 20kg-wazyłam 75.Teraz 3 tyg. po porodzie waze 62 i taka wage chcialabym utrzymac.Po brzuszku prawie sladu nie widac.Ogólnie jestem zadowolona z wygladu po porodzie myslalam ze bedzie gorzej.Pozdrawiam;-)
 
kobitki u mnie tez w miejscu... to juz 5 tygodni a ja mam jeszcze ok 10 kilo nadwagi... kuzwa juz mam dosc nie mam co zakladac.. a jest tak cieplo... chce swoja wage!!!!!!!
a i tak nic nie dziala jem mniej troszke wiecej sie ruszam a tu dupa... nic nie spada... szok...
 
reklama
hej,ja tez dolacze...
w ciazy przytylam 25kg w sumie,po porodzie zgubilam 10kg i teraz stoje z waga 70kg i nie chce sie ruszyc nic!!!!!!!!!!!!:no:jem rozsadnie co dwie godzinki cos drobnego typu owoc czy jogurt,na sniadanie platki tylko,obiad jest takim najwiekszym posilkiem w ciagu dnia i ostatni posilek jem najpozniej 3-4h przed snem... i jakos ruszyc nie moge z waga.wiecie gdzie dostane ten pas sciskajacy w londynie?albo jak sie to nazywa zebym poszukala na ebay'u?
brzuch mam okropny!!!dzis kupilam spodnie i tylek wchodzi w 12 rozmiar ale przez brzuch musialam kupic 14 bo mi sie nie chcialy dopiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Do góry