reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
marychna21- ja przytyłam dokladnie 1,7 kg od poczatku i poloznej sie zapytalam czy to normalne ze tak malutko a ona ze tak, kazdy organizm reaguje inaczej :)
 
Marychna21 - nie martw się, poniżej wkleiłam link do artykułu o wadze w ciąży. Ja naprawdę bardzo się cieszę ze swojej wagi, ponieważ w poprzedniej ciąży bardzo szybko przybyło mi kilogramów i ok 22 tygodnia miałam już prawie 8 na plusie. Co prawda w całej ciąży waga wzrosła o 15-16 kg ale już miałam od początku co dzwigać i pod koniec ciąży było mi już ciężko bo kręgosłup wcześniej już dostał w kość.
Ciąża na wadze - arykuł
 
a ja we wtorek wazylam juz 59kg( doszlo mi 9), a teraz sie boje wejsc na wage bo jem co chce i w niczym sie nie ograniczam...pewnie za 3 kg na plusie bedzie albo lepiej:szok:
 
Kochane witam na kilogramowych poświątecznych spowiedziach ;-) przyznaję bez bicia że jadłam pierogi, makowce, pieczenie i czekoladki - więc przez ostatnie 3 dni zyskałam kilogram "gratis" :dry: mam nadzieje że on się przez najbliższe dni zgubi (potem napewno znowu się "znajdzie" hihi, ale wolałabym aby nastąpiło to w przyszłym roku) :tak:
 
ja wczoraj stajac na wage az sie zalamalam... jak to mozliwe ze przez 3 dni mozna przytyc kilogram to przeciez szok... ale coz pojadlam sobie... dzidzia tez wiec zgubie to po porodzie....
 
reklama
hihi u mnie też kilogram na plusie przez parę dni...no ale nie mogłam sobie odmówić tych wszystkich pyszności.....:-D
 
Do góry