reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

ja z poprzedniej ciazy mam dwie pary spodni wybieralam takie ktore rosna razem z ciaza tzn przesowa sie guziczek w pasie i wlasciwie od poczatku do 9 miesiaca mozna je nosic :tak:, a wczoraj bylam na wyprzedazy i kupilam jeszcze jedne i tez z tym samym sysemem zapinania :-) z tym ze te bede mogla nosic i po ciazy bo maja wyciecie na brzuszek wiec jak nie ma sie brzuszka to i tak fajnie wyglada no i bluzki ale tez bede mogla je nosic spokojnie po ciazy, ale macie racje najwiekszy problem z kurtka na zime tzn moj plaszczyk jest taki chyba w koperte to sie nazywa i jest na mnie jszcze dobry i mam nadzieje ze dam rade do konca ciazy bo nie usmiecha mi sie kupowac kortki na taki krotki okres:-(
 
reklama
masz racje...ja tez mam plaszczyk i narazie jest ok... ale chce go donosic aby te 2 miechy...bo pozniej to juz wiosna i bedzie ok...
 
Ja na razie kupiłam spodnie ciążowe i 4 tuniki :) w tunikach zapewne będę mogła chodzić również po ciąży.
W spodniach ciążowych też chętnie chodziłabym ciągle, takie są wygodne :-D
 
Patusia, zagranicą często rozmiary są dużo większe niż nasze. Ja najczęściej jeżdżę do Skandynawii, gdzie dziewczyny większe niż u nas i tam kupuję rozmiar 32 lub 34. U nas 36 lub 38. Zawsze tłumaczyłam to tym, że producenci tam nie chcą stresować klientek dużymi rozmiarami na metce...;-)

Maja, gdzie kupiłaś takie spodnie "rosnące"?

Ja zakupiłam w H&M dwie pary spodni bojówek z wszytym szerokim pasem elastycznym na brzuch. Są niezłe no i w końcu jest mi wygodnie:-) Kupiłam rozmiar 36 i obecnie są idealne, jednak jeśli zacznę przybierać także w innych miejscach niż brzuch to z nich wyrosnę. W H&M kupiłam także dwa sweterki, które są dopasowane tzn. ciążowe i bardzo rozciągliwe, ale jednak podkreślające brzuch a nie ukrywające. Jednak lepiej się czuję w rzeczach dopasowanych, nie w tunikach czy luźnych sukienkach, które - moje subiektywne odczucie - jeszcze mnie poszerzają;-)

Niemniej nadal uważam, że wybór mamy ograniczony a ceny wysokie i szkoda wydawać na te kilka miesięcy jakie nam jeszcze zostały... A że już tylko 4 - 5 msc. to cieszy! Potem będziemy wydawać na malucha:-)
 
Karjoka- no wlasnie w H&M w dziale dla kobiet w ciazy:tak:, oni chyba nie robia nie rosnacych spodni wszystkie maja te gumezki przepinane w miare rozwoju ciazy:tak:, a widze ze robilas tam zakupy, tylko oczywiscie musi byc dzial dla ciezarnych:-)
powodzenia
 
Tak Maja, w dziale dla ciężarnych H&M zakupiłam spodnie z szerokim pasem elastycznym i faktycznie - są w nich także paseczki z guzikami z boków, które można przepiąć, gdy zrobi się ciaśniej. Nie zauważyłam wcześniej;-)
 
ja lece z mezem w poniedzialek do Next-a moze tam cos ciekawego znajde... ale przy okazji zachacze o H&M i moze cos tam tez znajde dla siebie...
 
Moja waga wyjściowa 58,5 a teraz po swiętach 66kg się zrobiło :crazy: 7,5 na pusie :szok:
Ach te święta :sorry2:

W pierwszej ciąży 17kg przytyłam, ale szybko zgubiłam :-)

Pocieszam sie tylko kalkulatorkiem wagi wg. niego pod koniec 5 miesiąca mogę ważyć 67,5kg a jestem już w 6 miesiącu - więc jeszcze mam zapasik :tak:
Trzeba się jakos pocieszyc hehe :)
 
reklama
Do góry