reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

hej dziewczynki!!!!!
u mnie tez chyba ze 2 kilo na plusie po swietach zreszta bardzo udanych i rodzinnych....
pozdrawiam serdecznie;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Ja na chwile obecna waze 56,5kg a wyjsciowa waga to 53 czyli 3,5kg na plusie, ale przez pierwsze miesiace schudlam prawie 3kg - mdlosci itp... 3,5kg to niby normalnie, ale mimo wszystko musze chyba opamietac sie troszke z jedzeniem slodkosci, ktore uwielbiam, ale chcialabym z malenstwem nad morze pojechac latem i w jakis kostium sie zmiescic;-)
 
hej
u mnie waga wyjsciowa 55 a teraz 64!!!!
wedlug danych z netu apropos przyrostu wagi zostalo nmi tylko 4 kilo zeby przytyc i nie moge wiecej......a brzusio nadal nie za duzy!!!!
cosw czuje ze przytyje jednak wiecej!ale ja nie chce!!!!!
pozdrawiam
 
Kochane wy nic nie przytylyscie:rofl2:U mnie waga wyjsciowa 60kg przy wzroscie 175, a teraz 68:szok:daje nam 8kg na plusie:dry:Bosh teraz wzielam kg niewiedzac kiedy, ale tez jadlam i sie nie oszczedzalam:rofl2:
 
u mnie wyjściowa 55 a teraz 60.. tak że według mnie nie jest źle :-) zresztą najważniejsze żeby maleństwo rosło:-)
 
reklama
a ja wam powiem, ze mam mega problem wszystkie spodnie ciążowe z zeszłej ciąży są na mnie duzo zaduze ostatnio ubrałam jedne z nich na wigilię i musiałam przez cały czas je podciągać do góry bo leciały mi z czterech literek.Siostra mi przysłała z next ze szkocji rozmiar 36 i tez masakra zaduz o duzo ja nie wiem czy ze mną coś teraz nie tak ??? szok
 
Do góry