reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Rozia, Malami - faktycznie, no kochane w 3 raźniej. Ja też po woli dopływam :) Kurcze mam nadzieję, że w najbliższych cyklach nam się uda, bo po ostatniej @ trochę doła złapałam i wszystkiego mi się odechciało. Zawsze chciałam, żeby starania były super przyjemne , no i są ale to oczekiwanie później okropne...
No ale dosyć marudzenia, bo jesteśmy przed najfajniejszym etapem :))))
 
reklama
Dziewczyny a miałyście jakieś wczesne objawy ciąży, które dały wam do myślenia że to może być ukochana fasolka ?
 
marta ja wiem ze mialam w ciazy objawy ale jakie hmmmm raz mnie porzadnie zemdlilo ale nie podejrzewalam ze to moze byc na fasole wiem ze mialam ochote na bigos hihi no i w dniu spodziewanej @ plamilam na brazowo co mi sie nigdy nie zdazalo, plecy mnie bolaly ze na uczelni wysiedziec nie moglam i ciagle mialam uczucie ze dostalam @. za to teraz to ja juz nie wiem nic z moich objawow :-(
 
bobofrutek ja od obserwacji śluzu to już mi się wszystko pomieszało, chyba moja psychika płata mi niezłe figle :(
 
No to dziewczyny kochane wróciłam od mojej ginki i tak:
owulki mogę się nie spodziewać w najbliższych dniach bo pęcherzyki małe jeszcze w lewym -1,07 cm w prawym 0,86 cm - może będzie w przyszłym tygodniu wtedy kiedy M może będzie już w domku.

Dostałam Metformax 500 - 2x1 tabl. na dwa miesiące. Z tego co mówiła bierze się go przy PCO ale mi zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może. Mam przestać tak cykl kontrolować i trochę się wyluzować. Jak wpadeczki nie będzie w międzyczasie to następna wizyta w maju i jak będzie trzeba to HSG zrobi.

Mąż dzwonił, że niby podejrzewają tą preekscytacje i jak faktycznie potwierdza to na 100% to zabieg mu robić będą więc pewnie szybko nie wyjdzie. Z medycznej strony wiem, że ...Zabieg ablacji polega na wprowadzeniu sterowalnej elektrody przez żyłę lub tętnicę udową do miejsca będącego częścią obwodu częstoskurczu w mięśniu sercowym. Końcówka elektrody jest rozgrzewana do temperatury około 60°C, aby trwale “wypalić” w sercu ogniska wywołujące arytmię. Zabieg jest zabiegiem leczniczym o wysokiej skuteczności. Zdarza się jednak, że arytmia powraca. Jeżeli leczenie farmakologiczne jest nieskuteczne, można powtórzyć ablację. Zabieg wiąże się z kilkudniowym pobytem w szpitalu.

Po południu może już coś ostatecznie potwierdzą :-( ale i tak z naszego wyjazdu na ferie raczej nici :confused:

Malami - fajnie, że już jesteś - niezła wyprawa, przygód nie zazdroszczę ale ja tez chcę w góry !!!
Katy - mi tez się wydaje, że lutkę mogłabyś już brać
Anisiaj - może faktycznie jeszcze trochę czasu trzeba
Bobo-ale może jeszcze chwilkę potrzeba do tej drugiej kreseczki, trzymam &&&&&
Ilonka - ja potrzebuję bardzo dobrej wróżki :tak:
Domiska - spokojnie ja takiego doła co miesiąc mam ale jakoś coraz lepiej daję sobie z nim radę.

MartaSx - nie wiem jak pozostałe dziewczyny ale ja w pierwszej ciąży w ogóle objawów ciążowych nie miałam i w szoku byłam jak na teście wyszły dwie kreseczki

O boże ale się napisałam ale muszę zacząć się zbierać po Młodego i do szpitala do tatusia go zawieźć.

Przesyłam buziaki dla wszystkich i 051bye.gif do wieczora bo pewnie szybciej nie będę miała czasu na pisanie.
 
Marta- ja już kiedyś pisalam o tym i będę się upierała przy swoim. Obajwów przed @ na próżno się doszukiwać, bo:
1. albo ich nie ma
2. albo są bardzo mało "wyczuwalne"
3. łatwo można je pomylić z typowymi przed @ bo sa niemal identyczne.

Ja ze swojej strony mówię, że nie mialam żadnych poza @wymi. Cyce jak zawsze, jajnik jak zawsze, gęba i plecy wysypane, nerwówka jak zawsze itp....Nic nie wskazywało na Kosmitę ;)))
 
to jest tak ze jak czlowiek czeka na fasole to szuka we wszystkim objawow. a czesto sa one typowymi @ objawami co czlowiek nie zracal wczesniej na nie uwagi. jednak czasem sa obajwy co daja znac ze jest fasolina. ja mialam tez inny samk w buzi przez kilka dni i myslalam ze cos zjadlam hehe. trzeba naprawde sie doszukac zeby cos znalezc choc bywa i tak ze sa one golym okiem widoczne u niektorych
 
hej ja tak na szybko piszę. po południu was nadrobię i pobędę na dłużej

wizyta u ginka ok. pęcherzyk na swoim miejscu. za dwa tygodnie wizyta serduszkowa. mam zrobić badania mocz, morfologia i glukoza. zwolnienie mogę mieć od już ale wezmę w przyszłym tygodniu dopiero bo powiedziałam dzisiaj w pracy i niech teraz myślą jak mnie zastąpić.

dzisiaj wizyta u endokrynolog. zwiększyła dawki euthyroxu, od marca brać jod. do tego folik i magnez + vit B6. oszczędzać się do wg niej pęcherzyk nisko w macicy się ulokował więc lepiej dmuchać na zimne. powiedziała aby nie dźwigać, często się kłaść i poleżeć chociaż 10 min. poza tym też radzi iść na zwolnienie więc tak też zrobię. trochę mnie wystraszyła tym że pęcherzyk nisko. mówiła że może potem bardziej łożysko naciskać na szyjkę. zobaczymy co powie ginekolog za 2 tygodnie. na razie myslę pozytywnie

co do objawów brak nadal. ale lekarz powiedział że dopiero koło 6-8 tydzień mogą się pojawić także bez paniki. piersi trochę czuję ale bez przesady.
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnes gratulacje :-) a skad ta Twoja endokrynolog wiedziala ze pecherzyk jest nisko? masz tak w usg napisane czy jak?
marta a Ty masz juz jakies objawy? co u lekarza?
 
Do góry