reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Katy z ta pasta to chodzi o to ze zawsze jak ja uzywalam to mialam piane no pienila sie pasta a teraz jak myje zeby to nic sie pieni sie normalnie tak jakbym woda myla. Myslalam ze sie pasta zepsula no ale moj maz myl i jemu sie pieni a mi nie wiec juz sama nie wiem. ja mysle ze to hormony mi wariuja i przez nie to wszystko takie poplatane mam bo na fasole nie licze
losiczko a co sie dzieje? hormony wariuja? poplacz sobie bedzie Ci lepiej :-)
marta ja tez nie wiem kiedy mam owu jakos sie polapac nie moge szczegolnie ze ja mam dlugie cykle/
 
hej kochane. L4 jeszcze nie mam. ale po weekendzie dzwonie do gina i biorę.

proszę się nie martwić. nawet jak będę na L4 was nie opuszczę. co prawda netu w domu jeszcze nie mam ale za sąsiadów mam rodziców tak więc będę do nich wpadać aby do was pisać. więc będziecie na bieżąco. i muszę męża w końcu zagonić może coś wykombinuje i będziemy mieć net.

bobofrutku moja endokrynolog oprócz tego że zrobiła mi dzisiaj usg tarczycy to jeszcze sprawdziła usg moją kropkę stąd wie gdzie pęcherzyk się ulokował
 
Nic sie nie stalo dziewczynki. Pewnie hormonki :zawstydzona/y: poczekam az mnie maz wkurzy he he to sobie po becze he he

Agnes dbaj o siebie i malenstwo ja co prawda pracowalam w kazdej ciazy do konca ale tylko dlatego ze sie dobrze czulam i nie bylo zadnego zagrozenia ale wiem ze ciaza jest najwazniejsza i gdyby byla taka potrzeba lezalabym plackiem tyle ile sie da .
 
Ostatnia edycja:
Agnes to super:tak: bo juz sie balam ze jak bedziesz na L4 to bedziemy miec zadko wiesci od ciebie

Bobo acha to dzieki za wyjasnienie bo tak sie zastanawialam o co chodzilo z ta pasta :-)

Losiczka kazdy tak czasami ma ze tylko czeka na uruchomienie bomby a potem juz lzy leca jak grochy.......no ale i ulga przychodzi:tak: ...tylko za dlugo nie placz ok??? ;-)
A gdzie sie Piateczka podziewa :sorry2:znowu nam uciekla???
 
Witajcie dziewczynki.
Dziś dowiedziałam się że jest szansa dostania L4 od mojej lekarki która przyjmuje w przychodni. Za tydzień idę zapytać. Dobrze by było, bo kasa zaoszczędzona na prywatnego lekarza, a po drugie trochę przeraził mnie wygląd gabinetu tego lekarza w stylu późnego PRLu:dry:
Zagubiona co to za test na płeć z sody? Podobno można kupić taki test w stylu ciążowego. Ja się chyba wstrzymam do kolejnego USG.
 
sode oczyszczona kupujesz w kazdym sklepie jest siusiasz na nia i wtedy jak zachodzi reakcja to chlopak a jak nie to dziewczyna mi sie sprawdzilo
 
reklama
mi sie wydaje ze wplyw kwasowosc ma bo czytalam ze przy dziewczynach inne niz z chlopakami jest ale nie spotkalam se z opiniami lekarzy a i dziewczyna nie wychodzilo poprawnie to tak samo jaz z obraczka nad reka mi pokazala chlopaka a soda dziewczyne
 
Do góry