reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Dzień dobry :)
Anisiaj, szkoda, że jedna...ale może potrzeba jeszcze czasu?
Malami - ale zazdroszczę błogiego lenistwa :))), ja mam nadzieję, że za tydzień nam się uda wyrwac ze znajomymi na weekend do Krynicy na narciochy :)
Dziś idę do gina , zobaczymy co powie na lutkę, i przyszedł mi nowy termometr, więc będzie dokładniejsze mierzenie :)
 
reklama
Witajcie Kochane :-)
Lori fasolka super
Malami super ze juz jestes no a wyjazd z przygodami bedzie sie pozniej fajnie wspominac
katy trzymam &&&&&&& zeby to oznaczalo ze fasolinka sie rozwija
Ja wczoraj polozylam sie z moim do lozka i dal mi mala szklanke piwka z soczkiem taka mialam ochote na nie no i wzielam dwa lyki i myslalam ze odjade.... tak mnie zemdlilo ze myslalam ze zchaftuje sie na podloge, a wzielam 2 lyki tylko wczesniej zjadlam tez wafelka i nie wiem co mnie tak zemdlilo mezus musial okno otwierac bo wyrobic nie moglam. i oczywiscie juz mi sie nadzieja urodzila ze fasolinka mi daje znac i dzis rano siknelam na testa a co bede sobie zalowac mam ich duzo hehe no i jest krecha ale jedna, ogladalam pod swiadlo wzdluz wszesz i tak i tak i nie idzie dopatrzec sie drugiej wiec dupaaa czekam nadal. co do innych dolegliwosci to tak: pasta do zebow mi sie nie pieni, wlosy przestaly wypadac, brzuch czasem pobolewa jak na okres i od dwoch dni mam bole glowy . i teraz jak tu byc madrym i sie domyslec czy to hormony okresowe tak swiruja czy co? no nic czekam sobie nadal moj termometr do ktorego mam watpliwosci pokazuje mi od kilku dni 36.4 a to chyba za malo zeby byla fasola? ile trzeba miec zeby sie domyslec ze jest fasola?
pamela kiedy zaczynasz staranka?
jane trzymam &&&&& za testowanko
 
domiska taki wyjazd dobrze robi odcinasz sie od wszystkiego i luzujesz na maxa :-)

karolek ilonka ma w walentynki wizyte ale ja tak napisałam ze to juz za chwilke ;)
 
hihihi.... a my jedziemy za trzy tygodnie w góry na narty- jupi!!!! ja oczywiście wersja spacerowo-ksiązkowo- czekoladowa, ale zawsze to jakaś forma odpoczynku chociażby psychicznego ;) i będziemy tam tydzień ;)
a przed wyjazdem na wizytkę ;))) sprawdzić czy z kosmitą jest wszystko w pariadkje ;)))
 
bobofrutek ja dopiero w kwietniu:-(,po wizycie w Polsce,ale do tej pory Kochana Ty juz bedziesz nosic bobaska pod serduszkiem dobrych pare tygodni!!! karol_in-a chyba faktycznie zasada ,,z kim sie zadajesz takim sie stajesz,, na mnie dziala i zeby nie odstawac od Wloskich znajomych spozniam sie jak i oni:zawstydzona/y:.zeby mi tylko tylek po makaronach nie urosl jak Wloszkom!!!! no teraz to juz lece na serio buzka wszystkim!!! ciao!
 
pamela bardzo bym chciala ale nie nastawiam sie na fasolinke bo nie chce pozniej beczec :-( nietstey jak teraz nam sie nie uda to kolejne staranka dopiero w polowie marca bo ja wyjezdzam i nie bedzie jak :-(
 
Hej ja po sniadanku, przy herbatce siedam i was nadrabiam.

U mnie tempka w gore, troche przerabane bo jak fl bedzie miala znowu 10 dni to dostane okres w weekend i nie wiem jak przezyje te pierwsze dwa dni @ w pracy, tyyyle zawsze ze mnie wtedy wylatuje, chyba za bardzo przezwyczailam sie do plamien co 2 miesiace na implancie i teraz zawsze umieram.

Bobo, anisiaj moze jeszcze za wczesnie zeby cos pokazalo, ja dalej trzymam kciuki
Agnes Gratuluje udanej wizyty
Malami odpoczelas to teraz w dni plodne bedziecie szalec ze hoho:-p
 
scotland no u mnie pewnie za wczesnie bo dzis 27dc a ja mam 31dniowe wiec za wczescnie zeby cos pokazalo no ale ja glupia ludzilam sie i mam teraz jedna kreche na tescie. no ale coz trzeba czekac dalej hehe
 
Karolina ale przeciez ja sie nie pogniewałam :p wiem ze to nie było nagatywnie skierowane do mnie, tylko sobie z Ciebie żartowałam kłapouszku :-p
Pamela mam nadzieje ze mi tak ładnie zleci do porodu i ze bedzie wszystko dobrze, no w koncu czas abym znów była szczęsliwa tuląc maluszka , mam nadzieje ze mi Bóg tego nie odbierze !!!!!!!!!!!!!!!!
Malami, no czekam na wizyte jak na szpilkach ale jeszcze 6 dni :)

a własnie sobie coś przypomniałam ze napisałam Piąteczce ze ona na stronie 3000 bedzie juz w połowie ciąży no i sie nie pomyliłam :-D chyba bede wróżyć :-D


lece na miasto, musze o pocztę zachwczyć jeszcze , a tak mi sie nie chce tam isc ehhhhh!!!!!!!!!! no ale obiad mam, posprzatałam wiec spacer sobie urządzę z małym nie bede "biec" !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam dziewczynki:-)

Malami fajnie,że już jesteś, bo powoli zbliżamy się do tego ważnego czasu starankowego i przyda się wsparcie :-) Co prawda ja już dopłynęłam do brzegu, ale zaczekam na Ciebie,co by raźniej nam było :-)

Domiska też na tym samym etapie, to we trzy będziemy szaleć z węgorzami:-)

katy ja na Twoim miejscu chyba bym wzięła już to lutke

No i zapomniałam co miałam dalej odpisać :baffled: Idę na kawkę do koleżanki, będę później :-)
 
Do góry