reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie
ja też dziś zauważyłam katar z krwią, na 10 wybieram się do lekarza rodzinnego. CO za polityka trzeba o 8 rano iśc żeby pobrać numerek i dowiedzieć się że wejdziesz dopiero o tej 10 masakra:no:
czuje się bez sił totalnie .... i dotego 6 dni do okresu ja chyba nie wytrzymam :/
 
reklama
Dzień dobry kochane :-):-):-):-):-):-):-)

juz wróciłam hehe,zaraz doczytam powoli bo chyba mam sporo do nadrobienia hihihi

Wyjazd udany chociaz od samego poczatku przygody tzn....bylismy w niedziele prawie pod hotelem o 14 prawie bo zostały nam 3 km i co...taka górka ze co podjechalismy to slizgalismy sie do tyłu cholerka tyle sniegu tam ze nie dało rady hehehe walczylismy kilka razy ale nixc z tego wiec musielismy wrocic do Rzeszowa i szukalismy łancuchów na koła,a ze to niedziela to......no i po drodze zamarzły spryskiwacze i nic nie było widac!!!!do tego zatrzymała nas policja a tak sobie na kontrol no a my z tego wszystkiego juz sie pokłóciliśmy bo mielismy dosyc jezdzenie i szukania,ale po 2 h poszukiwan łancuchy znalezione i 17.40 weszlismy do hotelu uffff,pozniej zeby było smieszniej dostalismy klucz niby do pokoju naszego ale pani z recepcji pokoje pomyliła i wchodzimy a tam......stoi facecik w samych slipach a obok niego kobitka hahahaha ale smiac mi sie zachciało :-) a gdy wreszcie dotralismy do pokoju bylismy tak padnieci.......no ale pozniej kolacja i było super,w poniedziałek tez fajnie bo bylismy na spotkaniu a pozniej masazyk,zabieg na buzke ,basenik i cały dzionek przyjemnie zleciał :tak:
W dzien wyjazdu tyle sniegu napadało ze w robie zaraz po wyjechaniu z hotelu wylądowalismy i pan 2 h nas wyciągał!!!!!!!!! do tego pozniej jeszcze kontrol strazy granicznej czy przypadkiem nie jestesmy jakimis zbiegami hehehehe(moj G ma jeszcze auto z Francji nieprzerejestrowane) i w domu po długiej drodze o 18,padłam!!!! w skrócie to tyle,wyjazd gdyby nie przygody to baaardzo udany :tak::tak::tak: no i moj mis za kontrakt dostał taką premie ze starczy na ciepłe wakacje i jeszcze zostanie hihi

Jane ogolnie co do hotelu suuuuper ,obsługa i jedzenie i całe spa rewelacja hotel godny polecenia,ale w taką zime tam dojechac to graniczy z cudem ;-)
 
Helo
Anisiaj poczekaj moze jeszcze wyjdzie :tak:
Betty badz silna wszystko bedzie ok;-)
Jane maly skoczek a moze zwiastowac duza sprawe:szok:;-):-D
Malami super ze wrocilas:tak:...no przygody niezle sie was trzymaly :sorry2:

Karolcia, Losiczka
jak same widzicie ciaza ciazy nie rowna :tak:grunt ze wszystko ok.....i tak zostanie :-)

A ja sie zastanawiam czy brac ta lutke czy nie .....dzisiaj mam drugi skok wiec chyba jednak ta owu gdzies tam sobie byla :baffled:
 
witam dziewczynki! Karolcia, Losiczka chcecie z rana po tylkach dostac,prosze sie nie zamartwiac tylko cieszyc ze bedziecie mamusiami,a fasolinki sa zdrowe!!! takie zamartwianie sie na zapas nic nie da tylko stres niepotrzebny,a Wy teraz macie byc przeszczesliwe zeby sie i Waszym bobaskom w brzuszkach dobry humor udzielil...Malami123 fajnie ze wrocilas zadowolona,pewnie masz teraz wiecej energii po takim wypadzie.MartaSx koniecznie idz do lekarza,tutaj gdzie mieszkam panuje teraz taki wirus ktory objawia sie katarem z krwia,sciskam mocno!anisiaj przykro mi:-(...Lori i agnes super wiadomosci dziewczynki!!!! bettyszum duzo zdrowka dla M.
 
witam
Malami bardzo sie cieszę ze mimo wszystko wyjazd udany :) tylko pozazdrościc,:) \
Katy chyba juz możesz wziąść lutkę na moje oko !!!!!!!!! :tak:
losiczka karolina bedzie dobrze, zle mysli precz , same pozytywne mają zostać :) Karolina wiem, wiem :) tak sie tylko śmiałam, bo chyba tak źle ze mna tu nie jest :-p????
Lori piękna kropeczka !!!!!!!!!!!:):)
 
Ale ja Ilonko szczerze przyznaję, że jak czytałam Twój wpis to mi szczęka opadła i troszkę mnie to zabolało. Dlatego przepraszam jeśli sprawiłam Tobie przykrość.

Małami- cieszę się, że wyjazd udany :) teraz czas znów zacząć najprzyjemniejszy starankowy okres ;)

Katy- no mnie tam się bardzo podobają Twoje tempki i trzymam bardzo mocno kciukasy. ;)

jane- no niebawem testowanie Cię czeka, więc życzę wytrwałości w oczekiwaniu tego dnia ;) bo wiem jak się te dni wleką i jak jest ciężko ;)

pamela- ja tam gdzieś wyczytałam, że w ciąży może się to zdarzyć, bo krwi więej i zwiększa się też przepływ, więc dziąsła, albo nochal krwawi ;) u mnie nochal dodatkowo podrażniony po katarze ;) Ty też dbaj o siebie, bo jak oni tam tak szybko leczą jak robia wszystko to zwykły katar może trwać miesiącami :)))
 
ilona24 jak sie czujesz skarbie,14 tygodni szybko zlecialo ani sie nie obejrzysz a bedziesz trzymac malenstwo na raczkach!
 
Pamela wiecej energii było było ale wczorajszy powrót nas wykończył hehehehe,ale i tak było rewelacyjnie tylko dzis przydałby sie jeszcze jeden dzien wolnego na dojscie do siebie hihihi bo jestem taaaaka zmeczona

karolinko no dzis jak moj G wróci to nie dam mu spokoju,bo na wyjezdzie nie moglismy zaszalec hehehehehe

Ilonka a ty za chwilke masz wizyte u doktorka ;-)
 
Malami123 no niestety ja pracowalam nawet 3 ostatnie niedziele:-(,wiec taki wypad tez by mi sie przydal...spadam do pracy,bo mam nabyte spoznianie sie,i nie moge tego wyleczyc...:zawstydzona/y: milego dnia!!!
 
reklama
pamela- z tego co kojarzę z opowieści to to przywilej narodowy Włochów a nie Twoje nabyte "złe" nawyki ;)

Ilonka- dzisiaj masz wizytę? Qrcze to mi się pomyliło coś bo ja myślalam, że w Walentynki.
 
Do góry