reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Lori - super wieści :) Pokaż nam to powiększenie tak żebyśmy też się napatrzyły :-)

A ja kochane nie wiem nic nowego o zdrowiu mojego M - nadal badania robią, sprzęt na 24 h mu na razie podłączyli i jutro może będzie wiadomo już coś więcej. Oj mam cichą nadzieję, że szybko wyjdzie i uda nam się jeszcze w tym tygodniu poserduszkować.
Ja mam wizytę jutro o 10:45 u mojej Pani dr to zobaczymy co mi doradzi.

No i oczywiście witam nowe staraczki na forum ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziękuje Ilonko już się dokopałam do jej wykresu :)
betty życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla męża :)
 
dzięki dziewczyny ... widok bijącego serca jest bezcenny i cały czas strasznie przeżywam tą wizytę :sorry:

kupiłam sobie dzisiaj kilka fajnych rzeczy do ubrania w tym jedną ciążową koszulę ;-)

Ilonka - smarujesz się czymś na rozstępy? ... ja kupiłam dzisiaj mustelle i zapłaciłam za nią 99 zł :eek: ... stanowczo muszę następnym razem kupić coś tańszego :confused2:
 
ja slyszalam wiele pozytywnych opini o kremie na rozstepy PHARMACERIS sama sobie taki sprawilam i balsam do ciala dostalam gratis hihi i ok 40 zl zaplacilam :-)
 
Lori gratulacje super wiesci:tak: a mozesz wrzucic nam zdj zebysmy oczy nacieszyly???:sorry:

Betty to ja mam juz kciuki zacisniete za ciebie meza i serduszkowanie :tak:

Witam nowe staraczki ;-)
 
reklama
Lori kotek ja to i z Jasiem i teraz TYLKO ZWYKŁA OLIWKA !!!!!!!!!!!!!!!!! na brzuszku nie mam ani jednego rozstępu na cycach niestety tak bo przyznaje sie bez bicia ze smarowałam sam brzuch od początku a potem jak sie pojawiły to zaczęłam juz regularnie cyce ale te które sie pojawiły zostały do teraz, wiec teraz smaruje od początku sie oliwką po kąpieli i tyle :) nie wydaje kasy na drogie kremy !!!
a co ciekawe kupiłaś ???????? chwal sie szybko :) BO ja kupiłam dziś 2 parę spodni na necie :zawstydzona/y: hehe bo ja ogólnie lubię rurki wiec bede miec jedne rurki a drugie normalne

SPODNIE CIĄŻOWE SZTRUKS RURKI rozm. S (2089923898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie tylko ze rozmiary dziwne bo musiałam roz S zamówić :szok: ale tak mi Pani tłumaczyła zeby nie patrzec na to tylko na wymiary :)mam nadzieje ze bede dobre :)
 
Do góry