reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ilonka ja też lepiłam dziś pierożki z kapustą i grzybami :-) Jestem na diecie, ale musiałam zjeść :happy::happy::happy:
wiola Witam Cię i życzę powodzenia w starankach! ;-)A możemy wiedzieć ile masz latek?
Marta trzymam kciuki, żeby w walentynki było Was już troje :-):-)
nosotros kochana Ciebie też się świetnie czyta dlatego obiecaj, że będziesz pisać częściej!! OBIECUJESZ? :-)
 
reklama
Moje ostatnio miało 4,5cm, wtedy co miałyśmy ostatnie wizyty. Pewnie wszystko jest dobrze. Serduszko bije, Maleństwo fika, ale nie byłybyśmy kobietami jakbyśmy się nie przejmowały wszystkim:tak:
 
roszpunka no pewnie tak, ale wiesz jak to jest, czasem dzieci np są o pare dni mniejsze albo wieksze a potem nadrabiają, na penwno nie trzeba sie skugerować tym ze np u jednej miało 5 a u innej 6 itd , jest zdrowe, ruchliwe wiec nie masz czym sie martwic :)
Suonko ja robiłam bez grzybów tak aby Jaś zjadł ale takich to tez bym zjadła :)


agnes JUPI :) SUPER WIEŚCI :) za 2 tyg bedzie piekna dzidzia i serdunio :) no to teraz juz bedzie z górki :) czekamy na suwaczek teraz :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
ja szybciutko pisze że jestem po wizycie. Mam założoną książeczkę ciążową ;) ... jest pęcherzyk a w nim ciałko żółte i kropeczka z bijącym sercem. Żebym mogła się napatrzeć to dał mi jeszcze na powiększenie :sorry:
 
Lori gratuluje raz jeszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS u nas -6 a odczuwalna -15 :eek:szok po prostu jeszcze tak zimno to tu nie było

A co u Agnes?? ktoś wie?? Ilonko ??:tak:
 
reklama
Do góry