reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
uuuuf no to nadrobiłam ... miałam zdjęcia nei wrzucać bo mi się nie chce no ale skoro tak ładnie prosicie to coś wykombinuje ;-)

Ilonka - kupiłam fajny sweter, koszule ciążową czarno białą i na prawdę śliczną chustę aha no i nowy biustonosz :-p ... młodemu też coś kapnęło :tak:
 
A ja odpoczątku używałam oliwki z johnsona , a teraz mi koleżanka poleciła oliwkę z rossmana babydream zapobiegającą rozstępom, więc się przerzuciłam. Fajnie pachnie:tak:
 
no0 to zdjęcie kropka...wybralam to zamazane bo wtedy nie widac mojego nazwiska :sorry:

IMG_0299.jpgw środku to kułko z otoczką to ciałko żółte a kropeczka jest w górnym prawym roku ciałka ... ja się śmieje że to wodnik szuwarek :laugh2:
na drugim zdjęciu mam większeo kropka, ale wszystkie zdjęcia wyszli mi za wyraźne i są tam moje dane

ja nie cierpię oliwek ... wszystko jest potem tłuste... słabo się wchłania i robi tylko powłoke ... skóra nie ma jak oddychać :dry:

aha jeszcze jedna ważna rzecz z wizyty ... lekarz powiedział że bardzo dobrze że wzięłam duphaston i spytał się mnie dla czego tak mało i od razu mi zwiększył dawkę
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki, jestem już.
Byłam się wygadać z moimi dziewczynkami w realu a teraz do Was wirtualnych wpadłam:)))
witam nową staraczkę i mamusię dzielnej Nastki:happy:

lori, agnes gratuluje fasolek i pokrzepiających wizyt, tylko takich Wam życzę!!

zagubiona nie dziwię się, że się wkurzasz!!! Jej łatwo mówić ale to ty teraz musisz się z tymi włosami ludziom pokazać...

betty życzę m powrotu do zdrowia.

piąteczka powiedziałaś już m?? Czy łazisz w tej koszulce i czekasz aż zaczai??:rofl2:
 
reklama
Lori suuuuper :) a zdjęcie było trzeba zrobić przybliżenie :D
a powiedz mi jakoś uzasadnił to, że dobrze, że wziełaś dupka?

Strasznie fajnie, że serduszko i w ogóle, aaaach :)

a ja mam jutro wizytę, taką bez usg, wiecie "macaną" + wyniki badań, nie wiem czemu mam stresa
 
Do góry