reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

no mam przybliżenie ale oglądając na kompie skapnełam się że tam moje nazwisko i wybrałam to najgorsze gdzie nie widać ... jutro zrobie nowe zdjęcia to zakryje nazwisko bo mi się dzisiaj juz nie chce :sorry:

no nic nie uzasadniał ... przy zbieraniu do karty mojej historii powiedziałam mu o duphastonie no to powiedział że dobrze ze go wzięłam tylko że czemu tak mało ... no to mu mówie że balam się wziaść więcej bez lekarza, powiedział że w takim razie od dzisiaj mi zwieksza dawkę i dał mi od razu recepte na trzy opakowania

ja uciekam juz laski do wyra bo koniec urlop i znowu jutro do pracy trzeba wczesnie wstac
 
Ostatnia edycja:
reklama
jane to nie tak ze nie ze nie moge sie pokazac bo farba w miare ladna jest poprostu nie tego koloru oczekiwalam ;p


piateczka i co jak maz zareagowal?? bo nie wiem czy przeoczylam
 
Zzagubiona to jak sie nie przekonasz za kilka dni to moze zdecyduj sie na "reklamacje":tak:
Lorelain sliczny kropeczek :-D


A ja dalej zakatarzona juz mam nos jak rudolf :zawstydzona/y:....mam wszystko oprocz goraczki i nie iwem czy ta tempka zaburzona czy nie....w komentarzach pisze ale nie wiem czy to na nia wplywa mam nadzieje ze jutro pojawi sie kolejny skok to moze wezme lutke, mam jeszcze szanse ze to nie byl bezowulacyjny cykl
 
zagubiona to może się przekonasz?? a jak nie to zrobi ci jeszcze raz.
katy trzymam kciuki na skok:tak:
mnie cały dzień od czasu do czasu brzuch "boli". Boli to za mocne słowo. Po prostu czuję jakiś dziwny ucisk ale bólu mi to nie sprawia. Mam nadzieję, że sobie znowu nie wmawiam. Pamiętam jak po ostatniej owulacji cały czas mi się wydawało, że mnie brzuch boli...
 
może tak jest ale mam nadzieję, że sama się nie nakręcam:-(bo potem jeszcze bardziej boli...
zobaczę jaka jutro będzie tempka??
 
No wlasnie..ja tak mialam ostatnio milion objawow:tak: i potem wielkie nic.....:szok:
A ty planowo zamierzasz testowac za 5 dni tak??? Czy skusisz sie wczesniej???
 
kurcze sama nie wiem z tym testowaniem??? Zaznaczyłam, że 29 dc mam testować bo wtedy lekarz mi kazał ale cholera wie czy wcześniej wredna @ nie przyjdzie. Najchętniej to już bym sobie siknęła na testa bo ostatnio przez dwa cykle nawet nie zdążyłam i już mi się do tego tęskni:tak:
tak sobie myślę na zdrowy rozum czy to w ogóle jest możliwe, żeby teraz coś czuć?? Czy to tylko psychika działa?? Bo jak mogę czuć coś co jest mierzone w milimetrach???
Sama już nic nie wiem. Dobrze że mam co robić bo bym ześwirowała.

zmykam spać
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobranoc;-) i oczywiscie ze mozna czuc:tak: jak bedziesz miec czas to poczytaj wykresy ciezarowek pisza o najwczesniejszych objawach.....a co do testowania to jeszcze zobaczysz...jak sie sytuacja bedzie rozwijac :tak:
 
Do góry