reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

piąteczko- zwolnij troszkę tempo bo się wykończysz, a jeśli bardzo chcesz to ja Ci bardzo, ale to bardzo chętnie oddam 10 kg naprawdę za darmo ;)
 
reklama
Suonko bardzo ładną sobie wybrałaś suknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja miałam taką.....używana ale jak widać śnieżnobiała i bardzo ładna :) nie żałuję, ale miałam kupić inną zdecydowanie odwrotność tej, po prostu cała prosta z błysczącymi kamyczkami, ale ze ja wtedy byłam bardzo szczupła to stwierdziłam ze bede jak patyk wyglądać wiec w ostatniej chwili wzięłąm tą :)

agnes, karolinko piękne suknie miałyście naprawde :)
losiczka miłego dnia :) zaglądaj do nas częściej, w przerwie między szuraniem a innymi obowiązkami domowymi
karolinko czekamy na zdjęcie brzusia :) Roszpynka tez mówiła ze nie ma a jak wstawiła to ma super brzunio :)
Lori ja bym kupiła ta gondole jak CI sie podoba :) to tylko zabobony tak naprawde, trzeba wierzyć ze bedzie dobrze a tak bedzie :)

a oto moja suknia w całości ślub2.jpg
ślub3.jpg

ślub4.jpg


ślub5.jpg
 
dziewczyny , suknie piękne. Ale najważniejsze, to jak w tym dniu się czujemy, bo szczęście ubiera najpiękniej :) widziałam zdjęcia znajomej która miała suknię projektowaną przez Zienia, pewnie za kilkanaście tysięcy, a jej skwaszona mina odbierała urok całej uroczystości...
 
domiska - bardzo dobrze powiedziane .... najważniejsze żeby być szczęśliwym :tak:

ilonka - wpadła do mnie dzisiaj koleżanka i juz się z nią dogadałam że jak przyjdzie czas to mi odsprzeda gondole bo miala identyczny wózek , nawet w takim samym kolorze, fotelik i jakby była dziewczynka to też ubranka ;-)
 
Ilonko- kiedy ja naprawdę jeszcze nie mam brzunia ;) poczekajmy jeszcze ze dwa tygodnie i znów się w porcięta nie zmieszczę ;)))a wtedy wstawię zdjątka ;)

Lori- ja kupiłam sukienki letnie ciążowe, więc kupuj, bo później nie będzie już okazji :) a zabobonom i przesądą daj spokój ;)

Ja na szczęście o łożeczko i wózek się nie musze martwić ;) Wózek mój Brat sie zdeklarował kupić dla swojego chrześniaka/chrześnicy, a łóżeczka dwa jeszcze jak ja byłam mała do odświeżenia w lato i będą jak znalazł ;)))
 
Karolinka - no z wózkiem już mi kłopot i koszt odpadł :tak: ... łóżeczko i leżaczek mam po Matusiu a fajna mate edukacyjną będe miała od przyjaciółki. Mam też nianie elektroniczną i krzesełko do karmienia. Karuzelke mialam taką se więc teraz kupie lepsza. Właśnie wszystkie grube wydatki mi odpadają. Na pewno kupie laktator elektroniczny i różne gazdety do przechowywania mleka i poduszke do karmienia. Dużym wydatkiem bedą mebelki do pokoju. Zastnawiam sie tez nad kołyską
 
Hej, ja po pierwszej nocce. Tempka skoczyła, ale nie jestem pewna czy to na owu czy zaburzona po nocce.
Sukienki przepiękne, najbardziej podoba mi sie suknia Karol, ale ze względu na sylwetkę najlepiej bym wyglądała w wyborze Suonko. Sama miałam krótką sukienkę, była prosta, taka lata 60 i do tego woalka na zwykłym grzebyku i bukiet z gloriozy. Ale swoich zdjęć ślubnych nie lubie oglądać, byłam na nich +30kg do wagi i wyglądałam masakrycznie. Szkoda, że przed ślubem nie wzięłam się za siebie:-(
Zmykam odebrać prawo jazdy, będę wieczorkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dżoana- ja w zasadzie też miałam krótką- bo u nas było tak pokręcone wszystko... Zawsze mi się marzyła sukienka ecru, ale wyglądałam w nich niekorzystnie, więc odpadała. Tłukłam się w wyborze między tą którą miałam- czyli białą, prostą, zwiewną. Zawsze chciałam też gigantycznie długaśny welon. No i miałam. A że mieliśmy dwa przyjęcia, bo w niedzielę mieliśmy w takim zameczku dla znajomych imprezę to sobie pozwoliłam na szaleństwa i miałam- krótką, kremową, w stylu lat 60tych, na wielu halkach, no i woalkę we wlosach ;) no i perełki, których mimo wszystko nie odważyłabym się założyc w dniu ślubu a bardzo mi sie podobają ;)

Lori- ja jeszcze na szczęście nie mam wyobrażenia o kosztach jakie mnie czekaja w zwiazku z pojawieniem sie maleńtasa ;) mebelków nie będzie, bo mamy jeden pokój gościnnie u teściów, dopiero jak się wybudujemy, a to troszke potrwa, więc juz będą większe mebelki ;)
 
Hej :)
u mnie cisza...
chyba przed @ burzą...

owu raczej nie było... (temp stoi w miejscu :( )
a najdziwniejsze jest to, że w niedzielę mam termin @ a nawet mnie cycki nie bolą!!!
może dlatego że owu nie było?? jak to jest??
 
reklama
Witajcie
U mnie jakiś dziwny ten @. Bardziej obfity a teraz jakiś skrzep mi wyleciał....
Głowa napitala,ciśnienie niziutkie a rano bardzo mnie brzuch przez kilkanaście minut bolał.
eek.gif
 
Do góry