reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

jeju czuje sie jak z krzyza zdjeta :-( spalam jak zabita nawet nie wiem kiedy usnelam , czuje sie fatalnie jest mi niedobrze (zjadlam mojego ulubionego cukierka) i zaraz chyba sie zchaftuje :-( a cyce mega bola , tempka po spanku 37,0. niech ten czas leci szybciej zeby mozna bylo wiarygodny test zrobic. dzis 25dc.
 
reklama
bobo- cierpliwości Kochana!!!

Ilonka- a pochwal się spodniami.... ja w sobotę na wyjście do znajomych próbowałam się wbić w dzinsy, ale zapięłam na wdechu i mąż powiedział, że nie mogę tak się gnieść, więc założylam stare sprzed odchudzania, ale i tak musiałam odpiąć guzik podczas siedzenia ;) dlatego szukam kolejnych i fajnie gdyby były "rozwojowe" ;)
 
Karolina takie Piękne Jeansy Ciążowe (roz. L-XXL), tu rozmiar L (2071867998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bardzo fajne, a pas na razie mam po same cyce hehe :) ale chyba i tak je przerobie, tzn szerokośc nogawki sobie ciut zwęże bo sie przyzwyczaiłam do rurek i teraz tak dziwnie , ale nie są jak dzwony tylko jak dla mnie jeszcze ciut za szerokie na dole :p ale w pasie zajebiście , sa dopasowane ale jak siadam czy sie nachylam spodnie sie rozciągają :)

bobo kiedy chcesz testować????????????????


NO i nie kupiłam tych spodni w lidlu, nie dośc ze zostały same 42 rozm to jeszcze moim zdaniem były zdecydowanie za krótkie i jakies dziwne , wiec dalej szukam pizamki ehhhhhhhh
 
ilonko spodnie super :-) ja jak bylam w ciazy z aniolkiem to fajne kupilam w H&M i bylam z nich mega zadowolona. nie wiem kiedy mam testowac w ogole nie wiem co mi dzis ze tak fatalnie sie czuje i nie wiem czy to na @ czy fasolka. kurde zebym ja wiedziala kiedy byla owu to bym wiedziala ktory dzien dzis jest i kiedy testowac?
 
Bobo z Jasiem też chodziłam w spodniach H&M i byłam bardzo zadowolona :) tyle ze je sprzedałam no i żałuję teraz no ale nic, niedługo wiosna lato wiec coś innego też bedzie trzeba kupić ,
To może jutro spróbuj zatestowac :p masz tyle tych testów wiec jak coś zrobisz np jeszcze za pare dni jak sie @ nie pojawi !!!!!!!!!!
 
Ilonka ja mam właśnie z tej serii.Spodnie mam w kratkę.Też mnie to wkurza że takie motywy ale co zrobić.Mam misia jak na tej ostatniej piżamce.Kolor coś w fiolecie...
 
Melduje się i ja :)
dzień jakiś taki do bani spać mi się chce jak diabli :(
Koty moje śpią na gorących kaloryferach :eek::szok: nawet ich dotknąć nie idzie a one śpią na całego LOL i wygląda na to że zima tak szybko nie odpuści buuu
Suknie ślubne przepiękne :)
i zapomniałam co jeszcze miałam napisać skleroza nie boli :)
 
reklama
Ania tak zimno u was? u nas 7 stopni na plusie dzisiaj i slonko nawet swiecilo.

Jezeli chodzi o wozek to ja mam 2w1 cosatto cabi po mayi nowego raczej nie bede kupowac, tylko dokupie zapewne ta podstawke do wozka zeby mala mogla sobie odpoczac, hehe juz takie plany snuje a tu ciazy ani widu ani slychu:-p troche zaluje ze oddalam krzeselko do karmienia i lezaczek no ale na carboocie pewnie znajdzie sie cos za grosze:tak:
 
Do góry