reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
karolcia bardzo ładna sukienka. mnie tez się takie zwiewne podobały ale niestety jak przymierzyłam to źle wygladałam. tak więc stanęło na innej. ale i tak byłam bardzo zadowolona
 
Karolinko też mi się podobają takie sukienki ;-) Ale są niekorzystne dla mojej figury, bo unoszą się na piersiach i brzuchu przez co wyglądam jak w halce ciążowej ;-) Ale Ty wyglądałaś ślicznie!!
 
Hej

Suknie przepiekne, ja bardzo zaluje ze po porodzie nie schudlam chociaz do wagi jaka mam teraz, bo mimo iz suknia byla ladna to ja sie wygladalam w niej jak paczek.

Wczoraj wieczorem tescik owulacyjny byl jednak negatywny dopiero dzisiaj rano pokazala sie mega krecha DSC_5138.jpg
 
Suonko- bo to co nam się podoba nie zawsze jest kompatybilne z naszą figurą i po przymierzeniu okazuje się, że to totalna porażka i trzeba wybrać fason, któy pasuje do naszej figury i w którym czujemy się dobrze. ;)
ja jeszcze podobno dobrze wyglądałam w sukience a`la rybka, ale jakoś nie potrafiłam przezwycieżyć rosnącego we mnie śmiechu na sama myśl o poruszaniu się w czymś takim- wiecznie miałam wizję jak upadam zaplątana o własne nogi ;)
dlatego dobrze że już byłaś przymierzyć cokolwiek i wiesz czego chcesz i w czym Ci do twarzy, no i wygodnie, a to w tym dniu jest- uwierz mi- najważniejsze ;) Będziesz w tej sukni prawie, albo ponad 12 godzin. ;) Ja swoją zakładałam ok 15ej (ślub na 16tą), a wesele skończyło się o 6.05- część gości jeszcze w pokojach hotelowych rządziła do 7.30 ;)


Scoti- dzialaj dzisiaj, oj działaj ;) i jutro i pojutrze ;)))
 
ale świetny temat! ... uwielbiam oglądać sukienki

suonko - moim zdaniem suknia jest piękna, właśnie dobrze że ma różne świecidełka i koronki ... zapłacisz pewnie za tą sukienkę kupę kasy i tylko raz w życiu można takei coś z pełna premedytacją założyć

ja też miałam sukienkę princeskę ... teraz podobają mi się takie http://www.classa.com.pl/kolekcja,morilee2012.html ... i dokładnie w tym salonie ja kupowałam swoją :) ... bukiet miałam biało zielony, z róż i storczyków
 
Ostatnia edycja:
reklama
suknie cudo!

karolinko jestem ale mam lekkiego doła i padam na pysk dosłownie ze zmęczenia. M śpi nieregularnie , więc nawet w nocy jak dzieci śpią ja zasuwam. Przynieś to, podaj tamto itp. Mama pilnuje dzieci jak on śpi to i ja na chwilę oko zmrużę ale to samo. Właśnie skończyliśmy ćwiczenia - ja sama sie zmęczyłam a co dopiero on. Teraz przy wzroście 164 ważę 47 kg- masakra
 
Do góry