reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Wpiszcie mnie kochane na 3 marca spodziewana @. Lepiej żeby jej francy nie było. A owu powinno wypaść w okolicy walentynek ;)))
 
reklama
losiczka tacy są faceci :tak:

bobo znalazłam zdjęcie, ale nie oddaje nawet w 50% uroku tej sukni. W życiu nie powiedziałabym, że to ta suknia. Na zdjęciu słabo widać tą piękną koronkę i świecidełek to wcale nie widać. W rzeczywistości pięknie się błyszczy ;-) I kupuje suknie bo w tym salonie nie ma możliwości wypożyczenia.
20101112_1522721319_cameron.jpg
 
Suonko- suknia piękna, choć nie w moim stylu. ja szukałam czegoś jak najbardziej prostego i skromnego. w ogóle to chcialam bez halki i bez koła, ale poźniej mi pani powiedziała, że to niemożliwe i malusie będę musiała mieć. Ja miałam tak prosta i skromną, że jedyną ozdobą była koronka na wykończeniu trenu i koronkowe ramiączka od sukni, tą samą koronką też przykryte cycusie ;) (no bo ja nie mogę mieć odcinanej sukienki, bo nie ma sie na czym zatrzymać) z tego też chcialam zrezygnować, ale powiedziały, że jakąś ozdobę musze mieć, bo to wtedy nie będzie ślubna ;) i tyle. welon miałam długaśny i gładki ;) a z biżuterii jedynie kolczyki. No ale to mój styl, więc ja się czułam rewelacyjnie ;)

Losiczko- my wiemy, ale to nie znaczy, że nie możemy się o Cibie pomartwić. ;) Mnie mąż pyta co rano i za każdym razem jak wsiada do auta po pracy jak się czuję ;)
 
To i ja się melduję :-)

Suonko śliczna ta sukienka:-)

losiczko ale mimo wszystko nie szalej za bardzo, żeby kropek miał się dobrze :-)
Idę robić zupkę :-) Dziś mnie wzięło na jarzynową:-)
 
czesc dziewczyny

suonko sliczna suknia

u mnie dzisiaj bardzoo zimno rano bylo -20 :eek::eek: do tego chyba sie przeziebilam glowa mnie boli katar meczy ehhh umpwilam sie do fryzjera na jutro bo kurcze odrosty juz 3 cm hehe
 
Ja muszę mieć bardziej strojną suknię bo mam figurę jabłka, szeroką górę i wąskie biodra, dlatego muszę zrównoważyć górę z dołem. Tak mi Panie tłumaczyły :-) A welon oczywiście będę mieć, ale jeszcze nie wiem jaki... Podoba mi się taki obszywany koronką po boku... ;-) Karola a masz zdjęcia swojej sukienki?
 
witajcie

Karolinka - to, że poszło Ci w pupę, to nie znaczy, że nie ciążowe. Ja w każdej ciąży tak przybierałam na początku (niestety), taki nasz urok, tyle, że potem trudniej to zgubić, ale tym będziemy się martwić za kilka miesięcy.
 
reklama
Do góry