reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie a u mnie test negatywny ale jakoś nie przejęło mnie to.Górę wziął szok...że Magda nie żyje.Nie mogę nawet pisać,nic robić.
 
reklama
Małami- przykro mi, ale pamiętaj, że zaraz skończą się te dni i zaczniesz kolejny etap starankowy- czyli najprzyjemniejszy ;)
Trzymam kciuki, żeby tym razem się udalo ;)
 
Malami cholernie mi przykro, zwłaszcza, że ta cholerna plama się pojawiła i narobiła nadziei... Nie jesteś sama kochana, jesteśmy z Katy z Tobą, a myślę, ze nasze zafasolkowane dziewczyny też będą za nas trzymać kciuki i przesyłać fluidki :))))
 
Gosiulek na poczatek to sie usprawiedliwiam bo wczoraj przeskoczyl mi twoj post i go nie widzialam:sorry2:...sorki a tak w ogole to przeciez @ ma przyjsc jutro lub pojutrze wiec nic straconego:tak: kochana wiesz chyba ze wiara czyni cuda :-)

Ja tez od rana mysle o tej Madzi ze biedna lezy gdzies zamarznieta albo pod woda....straszne slow brak :-(
 
witam , przepraszam ,że wtrącam się na wątek ,ale szukam odpowiedzi na moje pytanie nie chce zakładać nowego wątku ,a też nie moge zaleź odpowiedzi na moje pytanie ,a dostałam informację od mamy z innego wątku ,ze być może tu ktos pomoże :)) . A więc moje pytanie dotyczy bety hcg(choć na wynikach miałam wpisane total hcg nie wiem czy to jakaś różnica ) tam są normy dopiero od 4-5 tydzień i norma do tego to 1500-2000 ja jestem (zapewne) tak gdzieś w 2-3 a mój wynik to 36,48 - przeraziłam się ,ze taka mała liczba ... na usg którym byłam 2 dni temu nie było nic widać ,ale lekarz mówi ,ze to za szybko miesiączka powinna być za 2 dni jestem obecnie na duphastonie (ta na wszelki wypadek) lekarz twierdzi ,ze to powinno pomóc ciąży , a i ciążę potwierdziłam 4 testami domowymi :) dodam ,ze znajome które robiły te wyniki i nie były w ciąży miałe zawsze poniżej 2 więc 36,48 to dużo w porównaniu do nich :)).z góry dziękuję .
 
Dziękuję kochane jesteście :tak::tak::tak:

co do weekendu zamierzam wypocząć,ale pewnie decha tylko zostanie bo z pływania,sauny ,jacuzi nici :( i G tez sie zmartwił

Co do tej Madzi to duzo mi sie tu nie zgadza!!!dziecko w dzien wykapała w takie mrozy a pozniej na spacer???????po południu?????mi sie wydaje ze oni moze chca komus zamydlic oczy i dziwne ze dziecka nie znalezli tam gdzie je zostawiła skoro nikt nie wiedział gdzie to jest :crazy: cos mi tu smierdzi!!!



scotland proszę o zmianę w tabelce na cykl drugi i @ 02.03.2012-dziękuję
 
Ostatnia edycja:
kami- ja się nie znam na wynikach i normach bety. Fakt jest taki, że jeśli nie jesteś w ciąży to tego hormonu nie ma prawie wcale, więc jeśli to 36 to już coś. Nie możesz, nie powinnaś sugerować się jednostkowym wynikiem bety tymbardziej, że jeszcze jesteś przed terminem @. Betę najlepiej powtórzyć po ok 2 dniach i zobaczyć jak szybko rośnie. Wtedy się uspokoisz i nabierzesz pewności, że wszystko jest ok i ona dopiero zaczęła przyrastać.

małami- Kochana moja- uszy do góry i uśmiech na twarz. Wyjeżdżasz na weekend odpocząć i świetnie si ę bawić. Tylko z mężem... Cudownie, więc nie smutaj się z powodu @- następnym razem już nie przyjdzie- zresztą jak Katy poprosisz to ją przegoni. :)
 
reklama
Kamii skoro testy pozytywne a beta powyzej 5 to juz ciaza:tak: i jeszcze do tego dochodzi fakt ze @ powinnas dostac za dwa dni to nie masz sie czym martwic.....powtorz bete za 2 dni i wtedy zobaczysz jak przyrasta i na pewno przyrasta prawidlowo......:-) Powodzenia i daj znac jaki wynik ;-)Gin mial racje jeszcze za wczesnie zeby bylo cos widac....serduszko powinno byc ok 6-7 tyg ;-)
 
Do góry