reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ale cichutko tu dziś:-(
ja w pracy nie miałam czasu i dopiero teraz nadrobiłam...

hej nostros

malami
trzymam cały czas kciuki mocno zaciśnięte!!!

axa fajnie, że do nas wpadłaś na chwilkę ale szkoda, że tak cię męczy:-( może to córcia będzie??

asiczka też fajnie, że już wróciłaś.

ania owocnych staranek!!

katy męczysz m?? Powiem ci, że my dziś pierwszy dzień luzu i dobrze bo chyba i tak już tam nic nie zostało;-) wycisnęłam m do ostatniego pływaczka :rofl2: teraz tylko czekać... i nie świrować...

jutro idę do mojego gina porozmawiać o tej krótkiej fl. Pewnie mi powie jak tam owulka. Kiedy była dokładnie. Może da mi coś lepszego na uregulowanie tych faz??

jak zwykle zapomniałam co miałam jeszcze napisać...
 
reklama
Hej Jane w koncu sie pokazala jakas duszyczka :-D bo ja juz z nudow na enpr wykresy ogladam....szczesciaro idziesz do gina to bedziesz wiedziec co i jak z owu...fajnie ci ja musze tylko snuc domysly. No ciekawe co ci powie o tych krotkich fl ale ja mysle juz nic nie bedzie potrzebne :-)



fff:zawstydzona/y:......juz cie nie ma, nie zdazylam...myslalam ze jeszcze jestes :sorry:
 
Ostatnia edycja:
no jestem, ja to zawsze tak wieczorkiem:)
ale byłam na squashu dziś się poruszać i dopiero teraz nadrobiłam:tak:

widzę, że zmolestowałaś m:-D a u mnie dobrze, że ta owulka przyszła bo powoli zaczęliśmy wymiękać;-)

widziałaś to?? Super:rofl2:uśmiałam się na maxa
KlejNuty - Za tyłek - YouTube

Katy zdążyłaś:) byłam ale już zmykam spać,
do jutra, będę dopiero wieczorem bo w pracy zapiernicz a potem do lekarza..
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Dobranoc;-) tylko sie odezwij jutro co tam ci powiedzial :-) PA!!!!!!!!!!!
Ale koles :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny patrzcie moj biedny pies nie wie gdzie juz tylek ma ulozyc do spania hahha DSCN4474.jpg
 
Witam z rana:-) Wczorajsze popoludnie spędziłam na nadrabianiu:-)
Zagubiona, gratuluję córy, też podoba mi się imie Nadia, niestety mąż staje okoniem. Ulubione miejsca mojego kota to reklamówka, brzeg wanny, wanna i kilka innych równie dziwacznych.
Malami, no pospieszyłam się z gartulacjami, ale póki nie ma @ póty może coś jednak z tego cyklu będzie.
Wrócę po pracy, buziaki
 
zZagubiona o k....... dopiero teraz przeczytałam,taka afera ze porwanie a ta matka psychopatka jakas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mi cisnienie skoczyło a ja jej tak współczułam!!!!!

betty piekne mieszkanko

Dziewczynki wiem ze &&&& trzymacie ale juz mozecie puscic test (-) i znowu zaczyna sie plamienie boli brzuch i krzyz wiec @ iiiidzie!!! a temperatura zaczyna spadac w opoznionym tempie :(

aniabuchowicz owocnych staranek życze :-D

a Ty Lori wypoczywaj :tak:

u mnie włoski obciete hehe ale jak cos to szybko odrosną :tak:
 
Zagubiona, to straszne!! Ciężko uwierzyć... Biedactwo:-(
Dżoana, widzę że nie tylko ja cierpię na bezsenność;-):laugh2:

A tak poważnie to nie mogę w nocy spać! Wrrr :crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to i ja się witam!!!

Mrozy dzisiaj troszkę odpuściły, więc wiosna idzie ;))))

Spać mi sie chce, bo halas w nocy i nie mogłam spać ;( Masakra!!! A dzisiaj idziemy na imprezkę myśliwską :))) na stołach będzie królowała dziczyzna- mniami ;))))

Miłego dzionka życzę...

Małami- plamienia to Ty słonko możesz mieć- więc jeszcze nie wszystko stracone. Głowa do góry!
 
Do góry