reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Katy czarodziejko przegoń @ niech juz sobie idzie
i jeszcze ciocia Piąteczka też wrózka to niech wywróży i zaczaruje :-D

Karolinko no tak weekend ,włos zrobiony hehe a dzis ruszam na małe zakupki ciepłe buty ,szalik czapka, rekawiczki hihihi,jutro pakowanko kask na główke co by bardziej nie uderzało butki i decha huuuura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale brzuch mnie bolii :(
 
reklama
Co do Madzi, to ona spadła jej w domu, a ten cały spacer to już podobno tylko z ciałkiem, żeby ją zakopać.... Ech nie mogę nawet o tym pisać...

Malami jest nas więcej :) Betty się stara, więc będziemy się wspierać. Ja jak dostanę to już postanowiłam, poprawię sobie humor fryzjerem :)))

Katy B, patrzę na Twój wykres i masz negatywne testy owu, może idź sobie na usg owu, wtedy będziesz wiedziała kiedy jest, i czy wszystko ok.

Ja śmigam z moimi wynikami do gina, zobaczymy co powie. Mam nadzieję, że powie, że ok. Zastanawiam się tylko nad tym progesteronem, może powinnam profilaktycznie wziąć lutkę? Tylko nie wiem czy mi przepisze, bo wyniki jak najbardziej w normie, tylko że te normy są strasznie duże od 3,28- 38,63... a ja mam 11,660 i bądź tu mądry i pisz wiersze...
Miałyście problemy z dostaniem lutki?
 
Dziękuję :) jutro jade powtórzyć ,ze to sobota a nie wytrzymam do poniedziałku to jadę jutro zrobić w szpitalu :)) mam nadzieje ,ze rośnie :))
 
ja sobie nie wyobrazam jak to dziecko jej upadlo moja siostra w podobny wieku spadla z wysokiego lozka i udezyla glowa o nozke od lozeczka innym razem ja z nia upadlam na nia i zyje, ogladam ciaze z zaskoczenia noworodki do kibelka wpadaja czy na posadzke. Dziecmi o sciane rzucaja i zyly to jak ona musiala nia trzepnac ze rzekomo zmarla??? do tego nie znalezli dziecka tylko spiochy mi to smierdzi i to bardzo nie zdziwila bym sie gdyby je komus oddala lub sprzedala a pozniej jej sie odwidzialo i wymyslila porwanie co za psyche zryta trza miec by taka historyjke wymyslec a do tego te 160 tys oddaj dziecko dostaniesz kase i nie pojdziesz siedziec:baffled::baffled::baffled:
 
Malami nadstawiaj dupsko

Domiska tym testom nie wierze do konca bo wiem ze dziewczynom tez pokazywaly negatyny wynik a owu byla potwierdzona przez tempke sluz i pozniejsza ciaze :tak:
a u mnie moze byc zaburzony wynik bo ja uwielbiam chodzic i spijac co sie da ....poprostu tego nie kontroluje:sorry2: wiec nie wiem czy byl ten czas przed testem zachowany ;-)
 
kamili gratuluje jestes w ciazy :-) ja dzien po terminie @ mialam bete 28 i byl to 4 tydz wiec u Ciebie jest jakos podobnie :-) konsultowalam wtedy moja bete z ginem i powiedzial ze to ciaza i kazal sprawdzic za dwa dni jak rosnie :-) wiec Kochana to ciaza jak byk :-)
co do Madzi to mi od poczatku ta matka sie nie podobala. najpierw niby nie mogla twarzy pokazac pozniej pokazala i plakala ze madzie jej porwali mowila ciagle o dziecku w czasie przeszlym np. kochalam ja, byla grzecznym dzieckiem... zreszta widzialam ich zdjeciqa na nk i sa jakies dziwne jak dla mnie, niby taka koscielna do mszy sluzyla ale u jakis mnichow czy gdzies tam a nie normalne w kosciele nie wiadomo czy czasem matka w sekcie jakiejs nie byla, zero zdjec dziecka na nk tylko usg jedno maja no i ojciec ma madzie w inkubatorze i tyle . dla mnie oni od poczatlku byli jacus podejrzani, a teraz nie moze niby zeznawac bo jej stan psychiczny na to nie pozwala ehhh szkoda slow jeszcze nie pojdzie siedziec bo niby bedzie psychiczna, ja to bym ja na srodku rynku dala ludziom. wiem ze pisze okrutnie no ale dla mnie tacy ludzie nie maja litosci. malzenstwa tyle sie o dziecko staraja adoptuja i w ogole a ta zabila i problem z glowy ehhh wkurzylam sie
dzis moja tempke skoczyla o 2 kreseczki no ale mierze dopiero 2 dni wiec nie nastawiam na nic .
malami kochana trzymam &&&&&&&&& za nastepny cykl :-)
 
reklama
ja na temat Madzi- nie mam siły się wypowiadać, ale macie rację- ta historia od początku aż do teraz sie nie trzyma kupy, więc tam może gdzieś jeszcze coś siedzieć glębiej. Hendel noworodkiem? premedytacja? Nie wiem i nie chcę wiedzieć co taką kobietą kierowało.

Katy- masz rację- mnie testy też oszukiwały. Trzeba na nie z przymrużeniem oka patrzeć i nie sugerować się nimi. ;)))
 
Do góry