reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Malami ale tam pieknie:-) a gdzie jest ten stok????
Zazdroszcze ci ja mojego zapytalam to mi powiedzial dlaczego on co roku ma wymyslac :baffled:
Sylwia na smutki zawsze dobra jest czekolada;-)
Bobo odpoczniesz troszke :tak:


Piateczko to usciskaj meza i od siebie i od nas i spokojnego i szybkiego lotu zycze ...no i odezwij sie jak bedziesz miala mozliwosc :-)
 
Ostatnia edycja:
sylwia jedz Kochana jedz :-)
wiecie ze to nie my tyjemy? to wina malych potworkow stworkow grasujacych w naszych szafach puszczajacych swoj jad na nasze ubrania a ten jad jest taki ze on powoduje obkurczanie ubran :-)
 
ale tu cichoo wszystkie spia ???

patrzcie co moj m wymyslil hehe mala sie jeszcze nie urodzila a on juz glowe stracil ;p
DSCN4471.jpgDSCN4472.jpg nie mam pojecia skad to wziol hehe
 
Zzagubiona niech chlopak szaleje:-D...w koncu tyle czekaliscie :tak:....za dlugo ;-)

Super to wymyslil :laugh2:nich na body przykleji :-)
 
reklama
Do góry