reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

tak malo siedze na forum bo ogolnie jestesmy podejscia nie starania sie tylo czekania ja ogolnie szukam pracy zapisujemy dzialke potem chcemy brac kredyt i budowac domek wiec malo czasu mam
a dolek niewiem skad sama sie dziwie :confused:
 
reklama
wpadłam i ja na chwilke uuuuuf ale humor :(
chociaz wy troszke poprawiacie :-D
piateczka -widze ze juz ciocią wrózką Cie zrobiły hehehe,trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&& za podróż i meza :tak:

Karolinko dobrze ze po wizycie wszystko ok

ilonka kochana jestes :* i pamietaj ze mozesz o kazdej godzinie dnia i nocyy jakby co ;)

jutro nie testuje dupa!!!! jak nie przyjdzie @ to zrobie w sobote ,a co teraz to juz wytrzymam,chyba ze po poronieniu cykle sie pokreciły

A moj G chciał zrobic mi niespodzianke ii kazał mi wziąść wolne na poniedziałek i wtorek bo ma wyjazd na spotkanie słuzbowe i nic miał nie mowic ,ale jak zobaczył mój huumor to od razu powiedział i jedziemy w niedziele a jak pokazał gdzie to kopara mi opadła SPA Hotel Splendor | Komfort na szczycie góry i ma tam zarezerwowany z firmy pokój 2 osobowy :szok:

fajna niespodzianka,ale ja bym chciała inną
 
Ostatnia edycja:
Malami proszę po mnie wstąpić po drodzę do spa, co prawda nie po drodze ale ja tez tam chce !!!!!!!!!!! Oj kochanie ale super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż zazdroszczę !!!!!!!!:-D
sylwia masz zajęcie wiec nawet sie nie obejżysz a juz bedziesz w ciąży :)
 
ja jade do dusznik i mam skierowanie z zusu wiec musze jchac do tego sanatorium i to na 24 dni :wściekła/y: masakra :-( wlasnie z tego co pamietam to mialam do wyboru rzeszow wlasnie duszniki alboi ustron kolo krakowa. wzielam duszniki bo w sumie to najblizej :-)
laleczki bez dolkow mi tu :-)
 
Ilonka no hotel pierwsz klasa ,bardzo chetnie zabierzemy ,a to ze nie po drodze to co tam my lubimy jezdzic,G zaskoczył mnie niesamowicie,chce tez mnie oderwac od myslenia od tego wszystkiego co sie stało i zebym teraz sie nie zamartwiała.Ucieszyło mnie jedno blisko jest stok wiec napewno zaszaleje na desce huura,no chyba ze......
a Ty idz i witaj męzulka hihi i niech was mocno przytula zeby nic Wam nie było

ja tez sie kłade bo brzuchol zaczyna.....bolec,auc boli boli boli!!!!!!!!!!!!!!!!i chodze co chwila do wc zachowuje sie jak nienormalna

miłego wieczorku wszystkim paaaa
 
no mala mi zazdroszcze :)
ilonka moze i tak zobaczymy ja jakos nie nalegam chcociaz nie ukrywam cieszyla bym sie z ciazy i to bardzo bo ja chce duza rodzine zawsze marzylo mi sie duzo dzieci :)
 
Malami taki wyjazd to naprawde cudna sprawa, mnie mąz po poronieniu ( z pustym jajem) zabrał na ponad 3 tyg w góry !!!!!! Wypoczęłam niesamowicie , nie myslałam o tym co sie stało itd, także kochanie Twój facet jest WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki aby @ nie przyszła jednak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry