reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

no właśnie gdzie jesteście dziewczyny?

ja dzisiaj odbieram wyniki tarczycy i trochę się niepokoję. a w przyszłym tygodniu muszę się dostać do endokrynologa.

karolinko dzisiaj już spokój w pracy? nadal bez objawów?
 
reklama
Dziendoberek :-)

Tak Karolciu szuram choc zabardzo mi sie nie chce:-( ale musze uszyc zeby kasiorke dostac :-)

Ciesze sie bardzo z twojego szczescia ,z twojego serdusia dzidziusia. Powiem wam szczerze ze po tych wszystkich przezyciach dziewczyn troche sie boje tej pierwszej wizyty :-( niech juz bedzie ten 16 !!!!!!!!

Malami ja nadal wierze i trzymam kciuki kochana&&&&&&&&&&&&&&&&&

AXARAI zniknela Lorelain Krak chyba przeniosly sie do pazdziernikowek :-( ja tam nigdzie sie nie ruszam albo tu albo wogole ;-);-);-)
No nic trza podniesc dupsko i przeniesc sie do maszyny:sorry::sorry::sorry:

Karolciu mialam sie juz wczesniej pytac cole popijasz ???
 
agnes- ja mialam wczoraj jednorazową akcję. niestety na kretynów nie ma rady, ale cieszy mnie to, że kierownik tak szybko zareagował i nie zatrudnił durnia. Z tego powodu mialam satysfakcję. Ale nie o to przecież chodzi...
Stwierdziłam jednak, że nie będę sobie szarpać nerwów przez takie rzeczy i mam to w nosie- muszę być spokojna i wyluzowana, żeby Kosmicie było dobrze ;)

Objawy?- agnes- ja ich od początku nie miałam. Troszkę bolały mnie cyce, ale zawsze przed @ bolały. Troszkę mnie tam gdzieś zabolało delikatnie w okolicy jajniora, ale bez przesady. Troszkę kręciło mi się w głowie przez kilka dni, ale to pewnie z niewyspania. No i spać mi sie chcialo bardziej. ;) Żadnych mdlości, tulenia porcelanki, czestszego sikania, posmaku w ustach, zgagi- nic. Zupełnie nic. A Kosmita rozwija się prawidłowo wg lekarza ;)

Losiczko- ja początkowo też taka zafascynowana zajrzałam do wrześniówek, ale jakoś nie moglam się tam odnaleźć ;) i chyba wole z Wami niż tam... ;) dlatego ja też się nie ruszam. ;)
Colę- popijam Wiewióra- ale bez przesady. Ja nie piję kawy w ogóle, więc lekarz mówił, że cola jak kawa- filiżankę dziennie ;) Dzisiaj rano np tak mi się jej chciało, że wypiłam duszkiem jedna szklanke zanim się małżowinka obudziła, żeby nie widział. ;) w pracy mam wodę, kubusie i miód do herbatki ;)
A Ty się nie denerwuj wizytą... Wiem, że czasem niepotrzebnie się nakręcamy i czytamy różne dziwne rzeczy, a tak naprawdę wszystko jest w porządku. Więc u Ciebie też tak będzie ;) Ja w to wierzę i trzymam kciuki. Więc nie panikuj- spokój pamiętaj ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie kochane :-)
karolina super ze z malenstwem jest ok :-)
malami ale masz piekna tempke :-) testa robilas dzis? dzias masz termin @? to powinien wyjsc .
 
cześć dziewczyny

Z niektórymi z Was mam kontakt na enpr.pl, ale kto mnie nie zna, to przypominam się :) 27 lat, 6 cykl starań..
Ostatnio nie miałam w ogóle czasu, żeby zagladac na forumBB, ale wykres, jak wiecie uzupełniam na bieżąco :)

Tak sobie dziś rano myslałam, że ze starej gwardii Staraczek, to już niewiele dziewczyn zostalo.... pamiętam, jak chyba w sierpniu startował wątek :) Jest jeszcze tabela?? Ile jest cieżaróweczek? Ile jest Staraczek? Macie takie info?

Dziewczynki dużo zdrówka życze wszystkim mamusiom i ich fasolkom :-) a za wszystkie Starające się pary trzymam kciuki, by juz na wątku tylko ciężarówki sie udzielały :):):)

Fajnie, że jesteście, że można do Was napisać :) To naprawde jest nieocenione.. szczególnie, jak nie ma się z kim w realu porozmawiać....

buźka!! :) wszystkie jesteście takie fajne :):) uwielbiam Was czytać :):)

papa

 
Ależ zimnooo, na klawiaturze mi paluchy zamarzają... Tak bym chętnie zakopała się pod kocyk mrrrr
Karolina super się czyta o wizycie u gina, dobrze, że wszystko w porządku!
U mnie tempka nieznacznie w górę, ale tak miałam zawsze przed @ a potem było jedno wielkie jebudu... Czuję się jak przed @, piersi bolą bardzo, ale to też nie nowość, lewy jajnior też i podbrzusze, czyli jak co miesiąc. Ech, no zobaczymy...

Malami Twoja tempka znów w górę, trzymam kciuki, może coś się wykluje. A jak nie to szalejemy za kilka dni :))))
 
No wiec tak nie wytrzymałam i test ztobiłam ale...............znowy wyszła plama ,ale juz duzo jasniejsza niz ta co ostatnio na zdjeciu ale kreski chyba tam nie ma ,wiec moim zdaniem chyba cos sie działo ale niestety nic nie wyszło :( a @ nadal narazie brak!!!!!!!!!!!!!
 
malami jak to plama? daj zdjecie Kochana? temke masz wysoka wiec moze cos sie wykluwa? a test o jakiej czulosci robilas Kochana?
 
reklama
test zwykły z apteki ale inny niz ostatnio (pink test) nie przesle bo jestem w pracy!!!!!!!!! to jest jakies nienormalne

nosotros witaj :-D tabelka jest i wszystkie dane tez :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry