reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Katy to ten sam hehe widzisz tobie wyslali szybciutko i to za darmo a ja im piataka dalam i chca mi wyslac 2 tyg po zamowieniu ocipieli:-D skasowalam zamowienie bo mnie wkurzyli

Ilonka no chyba przed owulka jestem, tylko nie bedzie tych 6 temperatur przed a gdzies czytalam ze musza byc albo mi sie przewidzialo:laugh2:
 
reklama
dziewczynki byla ktoras z was w sanatorium? albo wiecie jak tam jest i czego sie mozna spodziewac? bo ja niebawem niestety jade :-(
 
jestem na chwilkę bo za godzinkę wychodzimy na siatkę.
Trochę zmęczona jestem bo dopiero zjadłam i siadłam na tyłku ale jak już tam będę to na pewno będzie fajnie:tak:

bobo a gdzie jedziesz i z jakim schorzeniem?? Ja tam bym się z miłą chęcią przejechała poleniuchować:-)

piąteczka rozwaliłaś mnie tym króliczkiem:rofl2:
 
ja nie bylam nigdy w sanatarium ;/
a ja mam teraza mega dola i to niewiem czemu tak bez powodu a caly dzien mialam super humorek a teraz wygladam tak :-(
scotland napisz mi do tabelki @ 14,02,2012
 
jade do dusznik zdroj a mam problem z plucami bo choruje na sarkoidoze i to spowodowalo ze mam 50 % wydolnosci pluc :-( zamiast w podroz poslubna to mnie do sanatorium wyslali i to jeszcze wyjezdzam jak mi sie plodne zaczna :wściekła/y:
a w rzeszowie gdzies nie ma sanatorium?
 
Karolina czekamy na wieści, super, że serduszko :)

ja za to dzisiaj padam na twarz :) Agnes idź na L4 jak dla mnie stan otumanienia i totalnego zmęczenia nie przechodzi, wręcz przeciwnie nasila się:))))
 
reklama
scotland to prawda no ale co teraz zrobisz jak nie mierzyłaś :-p z powietrza ich sobie nie weźmiesz wiec musi być tak jak bedzie :) :-D
bobo ogólnie sanatorium to fajna sprawa,itd moja tesciowa była 2 tyg raz i była mega zadowolona, nie nudziła sie tak, także i TY sie nie bedziesz nudzić a jak CIę wysyłają to dobrze bo chyba nie tak łatwo o miejsce w sanatorium !!
sylwia a co to za dołek ???????? :-( mało CIę u nas jest :( a poza tym może w walentynki ujrzysz II krechy ??????? :)

Ja czekam na męża :) JUPI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz bedzie w domciu :)
Także żegnam sie moze juz teraz :-D buźka !!!!!!!!!!!!!!!!
Na razie brzusio nie boli wiec jest OK, ale musze jutro wykupić nospę bo juz nic nie mam , dziś wzięłam ostatnie 2 sztuki !!!! ohhhhhhh ale bede odpoczywać do poniedziałku :) :-)

piąteczka szczęśliwej podróży i pozdrów męza od nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak bedziesz mogła to daj nam znac co i jak :)
 
Do góry