reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Dominiska bardzo dobre podejście! Trzeba czerpać przyjemność z przytulanek a nie ograniczać się do mechanicznego seksu, ograniczającego sie tylko do tego by spłodzić potomka. A czasem tak mamy, że myślimy: zbliża się owulacja, muszę się kochać. Nie na tym cała ta przyjemność polega :tak: A z monitoringiem może Ci się niebawem uda, kto wie? :-) Trzymam kciuki!!
Malami mam nadzieje, że u Ciebie dzisiaj lepiej z humorkiem? Bo temperaturka pięknie pnie się do góry :-)
Agnes trzymam kciuki by temperaturka nie spadła już długo długo!! Zobacz załącznik 430446
 
Ostatnia edycja:
reklama
suonko dziekuje troszkę lepiej :tak:
wpadłam po pracy na małe zakupki i cooooo no tak 2 letnie bluzeczki ,2 nowe piżamy ,apaszka ,koszulka do spania i gaciory dla starego heheheh,a co tam hi tylko głowa dalej boli :zawstydzona/y:
na 16 na angielski zmykam,a wieczorkiem jakies winko :) Pisze się któraś?????Zapraszam mam pyszne różowe :-D:-D:-D

agnes zaczarujemy i nie spadnie -mocno trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Malami - ja na winko chętna jestem ;-)

Impreza urodzinowa dla rodziców i teściów dopiero w niedzielę więc ...
 
Ostatnia edycja:
Bobo ślicznie razem wyglądacie:) jescze raz wszystkiego naj naj naj:)

My walentynek też nie obchodzimy za to obchodzimy polskie święto zakochanych w noc świętojańską:) 24 czerwca
 
Malami będę na pewno bo mnie już mąż zaczyna wkurzać więc zamknę się w pokoju z lampką wina i kompem :tak:
 
Ostatnia edycja:
wy tak tu o winku a ja bym sie drinka napila hehe chodzi za mna juz 3 miesiace ;p


ale tu cicho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Bobo zapomniałam napisać, że byłaś śliczną Panną Młodą!! :-) Mężuś też przystojniacha!! ;-) Cieszę się, że wszystko się udało i był to Wasz dzień, taki jak sobie wymarzyliście!! Czyli jesteś szczęśliwą żoną swojego męża ;-)
36_3_25.gif
36_3_26.gif
 
Do góry